Boston – NY Rangers 4:3 (3:2 po s.n.) | Columbus – Minnesota 2:5 (kon.) | Montreal – Washington 3:4 (0:1 po s.n.)
Detroit – Pittsburgh 6:1 (kon.) | St. Louis – Dallas 6:0 (kon.) | Colorado – Calgary 0:1 (kon.)
St. Louis Blues
6:0 (1:0, 4:0, 1:0)
Dallas Stars
Pátek 25.09.2015, 02:00 • Scottrade Center, St. Louis • Příprava NHL

59:42
    Na závěru utkání je tu ještě menší potyčka mezi Alexem Pietrangelem (STL) a Matějem Stránským (DAL), kdy oba za svou menší bitku dostávají dvě minuty za hrubost.

45:07
    Přesilovka Dallasu končí předčasně, protože Remi Elie nedovoleně bránil jednoho z domácích hráčů, a dostává tak dvě minuty.

43:51
    Vladimir Tarasenko (STL) si odsedí dvě minuty za podražení, ale ruského kanonýra už to ani nijak mrzet nemusí.

36:46
    André Benoit (STL) dostává dvě minuty za podražení, a Stars tak budou hrát přesilovou hru.

33:32
    Jamie Oleksiak (DAL) je navíc vyloučen na dvě minuty za hru vysokou holí, a Blues tak budou hrát další přesilovou hru.

25:23
    Yannick Veilleux (STL) oslabuje svůj tým, když si odsedí dvě minuty na trestné lavici za hákování.

18:16
    Blues budou hrát další přesilovou hru, protože si dvě minuty za hrubost odsedí Jamie Oleksiak (DAL).

11:43
    St. Louis bude hrát svou druhou přesilovou hru, protože na trestnou lavici putuje Mattias Janmark (DAL) na dvě minuty za držení protihráče.

02:59
    A tak i Dallas si zahraje svou první přesilovou hru, protože Colton Parayko (STL) poslal puk z obranné třetiny mezi diváky, a dostává tak dvě minuty za zdržování hry.

01:58
    Ludwig Bystrom (DAL) oslabuje svůj tým, když si odsedí dvě minuty za hákování.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 3. Tarasenko (Shattenkirk, Stastny), 21. Lindbohm (Rattie, Schwartz), 29. Tarasenko (Shattenkirk, Steen), 30. Veilleux (Edmundson, Welsh), 40. Stastny (Tarasenko, Parayko), 52. Stastny (Jaškin, Rattie)

St. Louis Blues: Elliott (Binnington) – Shattenkirk, Pietrangelo, Lindbohm, Parayko, Benoit, Edmundson – Steen, Stastny, Tarasenko – Caron, Schwartz, Jaškin – Paajarvi, Cannone, Rattie – Veilleux, Welsh, Hayes.
    Dallas Stars: Lehtonen (Lagace) – Jo. Benn, Oleksiak, Nemeth, Johns, Bystrom, Backman – Ničuškin, Spezza, Sceviour – Janmark, Morin, Eaves – McKenzie, Fiddler, Troock – Elie, Kane, Stránský.

Rozhodčí: Luxmore, Lee – Sharrers, Grandt

Diváci: 11876