Dynamo Moskva – Nižněkamsk 3:0 (kon.) | Viťaz – Čeljabinsk 1:4 (kon.)
1:4 (1:1, 0:2, 0:1)
Traktor Čeljabinsk
Sobota 26.09.2015, 16:00 • Ice Hockey Center 2004 • KHL

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Přeji Vám krásný zbytek dnešního dne a u dalších přenosů na počtenou! (18:12:32)

Je konec! Traktor Čeljabinsk si připisuje cenné vítězství na ledě Viťazu Čechov, který poráží nakonec 4:1.

59:16
    Puk ve středním pásmu, utkání se již pouze dohrává.

58:44
    Oba týmy v plném počtu.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:58
    Pěkná Glinkinova střela, kterou Sateri vyráží.

56:50
    Hraje se 4 na 4.

56:44
    Vyloučení na obou stranách. Na dvě minuty za hrubost si jdou odpočinout Golovkov, Martynov.

56:19
    Traktor zkušeně brání své obrané pásmo. Nechce dovolit žádné zbytečné komplikace.

55:04
    Horák se dostal do dobré pozice, jeho střela však byla sražena do rohu.

54:53
    Vhazování po pravici Sateriho.
    53:22 Maxim JAKUCENJA - 1:4

53:22
    Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    O vítězi je nejspíše rozhodnuto. Odražený puk se dostal přímo k MAXIMU JAKUCENJOVI, který překonává Sateriho – 1:4. Asistence: Vjačeslav Osnovin

53:15
    Čeljabinsk si však za celé dvě minuty nevypracoval ani jednu dobrou příležitost.

51:12
    Přesilovka pro Traktor. Dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě odsedí Musatov.

50:46
    Podolsk se ale nemůže dostat do nějakého souvislejšího tlaku.

50:00
    Před námi je posledních 10 minut tohoto utkání, uvidíme zda – lise podaří Podolsku zdramatizovat tento zápas.

49:00
    Afinogenov teď skvěle vybruslil s pukem do středu hřiště. Demčenko musel vytáhnout další ze skvělých zákroků.

Martin Boček

Branky a nahrávky: 7. Horák (Afinogenov, Vyglazov) – 12. Petrov (Rybakov, Kokujov), 27. Rybakov (Davydov, Kokujov), 36. Borodkin (Quint), 54. Jakucenja (Osnovin)

HC Viťaz Moskevská oblast: Sateri (Denisov) – Berdjukov, Golovkov, Cyganov, Kostromitin, Ježov, Antropov, Voronkov, Peretjagin – Makejev, Kučerjavenko, Afinogenov – Vyglazov, Horák (A), Kempe – Šitikov (A), Kokšarov (C), Krysanov – Shvets-Rogovoy, Musatov, Palola
    Trenér: Orekhovsky O.

Traktor Čeljabinsk: Demčenko (Danilishin) – Quint, Borodkin, Davidov, Martynov, Žuldikov, Petrov (A), Klimontov, Gubarev – Čistov (C), Osnovin (A), Jakucenja – Glinkin, Pesťunov, Popov – Růžička, Penkovskij, Mokin – Rybakov, Kokujov
    Trenér: Nikolishin A.

Rozhodčí: Bělov, Olenin – Medvěděv, Šeljanin