SK Karviná – Nový Jičín 2:5 (kon.) | Řisuty – Písek 1:4 (kon.) | Nymburk – Vrchlabí 2:3 (kon.)
Poruba 2011 – Technika Brno 1:3 (kon.) | Kopřivnice – SHK Hodonín 2:9 (kon.) | Břeclav – Opava 4:3 (kon.)
Val. Meziříčí – Mor. Budějovice 3:5 (kon.) | Kolín – Trutnov 4:2 (kon.) | Klatovy – Jablonec n/N 4:3 (kon.)
Bílina – Sokolov 8:3 (kon.) | Jindř. Hradec – Pelhřimov 3:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Klášterec nO 6:3 (kon.)
Děčín – Žďár n/S 3:2 (po pr.) | Tábor – Kobra 4:1 (kon.) | Frýdek-M. – Vsetín 3:0 (kon.)
NED Hockey Nymburk
2:3 (1:1, 0:1, 1:1)
HC Stadion Vrchlabí
Sobota 26.09.2015, 17:00 • NED Hockey Nymburk • 2. liga skupina Západ • 4. kolo

Děkuji za sledování napínavého zápasu. Užijte si prodloužený víkend a hezký sobotní večer, loučí se s vámi Jan Raška. (19:55:56)

Oba týmy vešly do zápasu s jasným cílem, vyhrát. Hned v první třetině jsme viděli velice útočný hokej, což přineslo branku na obou stranách. Druhá třetina se odehrávala v mírném tempu, která přinesla pouze jeden gól. Ve třetí třetině se podařilo domácímu týmu vyrovnat z přesilovky, avšak poslední slovo měl hostující celek, který v samotném závěru utkání převzal vítězství, v tomto dramatickém utkání, na svou stranu.

59:59
    Hosté si berou oddechový čas, avšak už jen slaví u své střídačky.

59:59
    Vrchlabí vstřelilo branku!

Hosté se ujímají vedení až v úplném závěru, přesně 0,3 sekundy před koncem základní hrací doby. Hosté drželi puk v útočném pásmu a JIŘÍ JEBAVÝ doklepl puk do branky a tím definitivně rozhodl o výhře jeho týmu. Asistence: Pavel Mrňa, Tomáš Šťastný.

59:31
    Matouškovi spadla maska, což přerušilo akci soupeře.

59:10
    Oddechový čas pro domácí.

59:10
    Hosté si ještě zahrají přesilovou hru těsně před koncem utkání.

58:30
    Hostující tým se zlobí, dal gól, který neplatí kvůli přihrávce rukou.

58:00
    Hrají se poslední 2 minuty třetí třetiny.

57:04
    A další zákrok si připisuje Matoušek, který raději podržel puk pod svojí lapačkou.

55:30
    Střelu od modré vyráží Matoušek do ochranné sítě.

50:20
    Nymburk právě vstřelil branku!

Krásnou kombinaci předvedl domácí celek, Novák nahrál před branku, kde DAVID PROTIVNÝ neměl problém dokončit akci. Asistence: Marek Novák, Aleš Knesl.

49:59
    Zblokovaná rána domácího kapitána končí v ochranné síti.

48:51
    Domácí si zahrají další přesilovku, za hrubost je vyloučen Urban.

45:48
    Klementovi spadla helma, což znamená, že musí opustit ledovou plochu.

44:48
    Domácí vyhazují kotouč z obranného pásma.

43:41
    Dvořák putuje na trestnou lavici za držení.

Dnešní utkání sleduje 180 diváků.

Jan Raška

Branky a nahrávky: 9. Jidnra (Knesl, Podsedníček), 51. Protivný (Novák, Knesl) – 8. Mrňa (Lenoch), 23. Klement (Bláha), 60. Jebavý (Mrňa, Šťastný)

NED Hockey Nymburk: Matoušek (Brazdil) – Kříž, Loučka, Knesl, Rittig, Dvořák, Novák – Eis, Král (C), Stehlík, Bičiště, Šimek, Protivný, Kuzďas, Barbora, Podsedníček, Jebavý, Smejkal, Jindra
    HC Stadion Vrchlabí: Abrahám (Jelínek) – Beneš, Lenoch, Klement, de Carvalho, Jebavý, Kadavý – Šťastný, Filip (C), Mrňa, Bláha, Šimoníček, Matějka, Jirků, Cirban, Maďar, Srnský, Vacek, Blažej

Rozhodčí: Martin Horinek – Michal Tasch, Ondřej Žídek