SK Karviná – Nový Jičín 2:5 (kon.) | Řisuty – Písek 1:4 (kon.) | Nymburk – Vrchlabí 2:3 (kon.)
Poruba 2011 – Technika Brno 1:3 (kon.) | Kopřivnice – SHK Hodonín 2:9 (kon.) | Břeclav – Opava 4:3 (kon.)
Val. Meziříčí – Mor. Budějovice 3:5 (kon.) | Kolín – Trutnov 4:2 (kon.) | Klatovy – Jablonec n/N 4:3 (kon.)
Bílina – Sokolov 8:3 (kon.) | Jindř. Hradec – Pelhřimov 3:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Klášterec nO 6:3 (kon.)
Děčín – Žďár n/S 3:2 (po pr.) | Tábor – Kobra 4:1 (kon.) | Frýdek-M. – Vsetín 3:0 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
1:3 (0:0, 0:1, 1:2)
HC Technika Brno
Sobota 26.09.2015, 17:00 • Zimní stadion Ostrava-Poruba, hala I • 2. liga skupina Východ • 5. kolo

Ode mne je to pro tuto chvíli vše a zase někdy napočtenou. (19:17:53)

Skončilo utkání mezi týmy HC RT TORAX Poruba 2011 a VSK Technika Brno, jehož konečný výsledek je 1:3. RT TORAX si závěr sám zkomplikoval přísným vyloučením Marka Slavíka.

58:58
    Vyloučen Jakub Peslar (POR) na dvě minuty za zdržování hry vyhozením kotouče z ledu.

58:04
    Vyloučen Andreas Kubáň na pět minut + osobní trest do konce utkání za nesportovní chování.

58:04
    Technika právě vstřelila branku!
    Vítězství hostů je zřejmě zpečetěno! Karel Benýšek našel před bránou naprosto volného JIŘÍHO ČTVRTNÍČKA, který se trefuje přesně nad beton – 1:3. Asistence: Karel Benýšek, Jan Sedlák

57:41
    Vyloučen Slavík (POR) na pět minut + osobní trest do konce utkání za nesportovní chování.

57:01
    Před Jekelem doráželi Gelnar s Vránou, ani jeden ale nedokázal vyrovnat!

56:34
    Vrána z prostoru mezi kruhy mimo.

55:42
    Poruba se usadila v útočném pásmu a kombinuje.

54:33
    Porubský gólman zhatil další pokus krátce po vhazování od pravého mantinelu.

53:57
    Bustin na druhé straně zkoušel vrátit hostům dvoubrankové vedení, Kubáň je ale pozorný a drží naději na vyrovnání.

53:47
    Poruba právě vstřelila branku!
    Prokletí v dnešním zápase je prolomeno! To co se nepovedlo před malou chvílí tváří v tvář Chaloupkovi, to se povedlo porubskému obránci. ROBIN MALÝ napřáhl na modré čáře a vyslal kotouč přesně k levé tyči – 1:2. Asistence: Aleš Kilnar, Jan Chaloupka

52:24
    Vyloučen Brzobohatý (BRN) na dvě minuty za sekání.

52:20
    Kilnar v obrovské šanci před Jekelem minul!

50:53
    Třetí branku měl na holi Peter Bustin a po odrazu kotouče před brankoviště také Jakub Kadlec, Kubáň ale ještě drží své mužstvo nad vodou.

49:31
    Chaloupka mohl vzápětí snížit, opět jej ale vychytala zeď v brněnské brance.

49:07
    Petr Jurča nahrával na modrou čáru DAVIDU HAVÍŘOVI, jenž čistým průstřelem k levé tyči dostává hosty do slibnějšího dvoubrankového vedení – 0:2. Asistence: Petr Jurča

48:54
    Stehlík vyslal jedovatou střelu z hranice pravého kruhu, Kubáň sice kotouč nejprve jen vyrazil, poté jej ale již ukryl ve své výstroji.

René Chyla

Branky a nahrávky: 54. Malý (Kilnar, Chaloupka) – 28. Vrba (Bustin, Stehlík), 50. Havíř (Jurča), 59. Čtvrtníček (Benýšek, Sedlák)

HC RT TORAX Poruba 2011: Kubáň (od 59. Tihlář) – Malý, Slavík, Peslar, Buček, Puškár, Ovšák, Šindelář, Vajda, Baca – Zachar, Kilnar, Chaloupka, Sedlář, Vrána, Vaněk, Seidler, Gelnar, Sysala, Ballner
    HC Technika Brno: Jekel (Novák) – Habrovec, Vrba, Navrátil, Koukal, Šidák, Sedlák, Havíř, Strýček – Jurča, Brzobohatý, Čtvrtníček, Stehlík, Benýšek, Heža, Bustin, Brzobohatý, Polesný, Kadlec, Látal, Boček

Rozhodčí: Šutara (Havířov) – Rychlý (Krnov), Řezáč (Ostrava)