Opava – Třinec 2:6 (kon.) | Vsetín – Zlín 0:8 (kon.) | Havlíčkův Brod – Liberec 1:4 (kon.)
Č. Budějovice – Sparta 1:4 (kon.) | HC Litvínov – Slavia 2:4 (kon.) | Poruba – Vítkovice 3:5 (kon.)
Havířov – Olomouc 5:7 (kon.) | Jihlava – Pardubice 3:5 (kon.) | Kladno – K. Vary 2:5 (kon.)
Letňany – Kometa Brno 1:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Mountfield HK 4:2 (kon.)
HC Letci Letňany
1:5 (1:1, 0:3, 0:1)
HC Kometa Brno
Sobota 26.09.2015, 15:33 • Ice arena • Extraliga staršího dorostu • 8. kolo

Konec zápasu. (17:46:28)

55:13
    Letňanské číslo tři míří na trestnou lavici.

49:32
    Kometa právě vstřelila branku!
    Přes početní nevýhodu se brňané prosadili a pro Letce to nevypadá dobře.

48:26
    Holík v mele před brankou podržel protihráče a dostává dvě minuty. Trest za něj odpyká číslo osmnáct.

40:01

40:00

39:24
    Tomáš Petrla putuje na trestnou lavici a o vteřinky později k němu míří i druhý spoluhráč.

39:23
    Teď jel na brněnskou bránu prozměnu Lukáš Kučera, ale Holík vybruslil do poloviny třetiny a puk mu vypíchl.

38:28
    Václav Mařík ujížděl sám na Holíka, ten si ale poradil jak s jeho střelou tak s dalšími dorážkami a skóre zůstává stejné.

37:40

37:13
    Krásný zákrok Vlase lapačkou!

36:08
    Kučera už je na hřišti a pražané vyhazují kotouč ven z obranné třetiny.

35:26
    Na lavici už sedí i Lukáš Rousek (LET) a Letci se musí bránit ve třech.

34:40
    Pro Letce se utkání moc dobře nevyvíjí, ale určitě budou chtít s výsledkem ještě něco udělat.

34:01
    Za podražení si jde na dvě minuty sednout domácí dvacet dvojka Lukáš Kučera.

33:20
    Obránce FILIP KRÁL je tím, kdo teď prostřelil domácího gólmana Vlase. Asistence: Martin Nečas.

32:19
    Hráči se pošťuchují i na opačném brankovišti, je vidět, že Letci se hodně snaží výsledek obrátit a nedopustit podobný debakl jako v minulém vzájemném zápase.

31:54
    Holík letňanskou střelu zneškodnil krásným zákrokem, na brankovišti dochází k malé potyčce.

Alžběta Rychnovská

Branky a nahrávky: 17. Brabec (Rousek, Řepík) – 19. Mlynář, 22. Süss, 31. Nečas (Mlynář), 34. Král (Nečas), 50. Mikyska