Kometa Brno – Žďár n/S 11:0 (kon.) | Pardubice – Č. Budějovice 6:3 (kon.) | Třinec – Warriors Brno 8:2 (kon.)

51:28
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Pozor! Jihočeši se nevzdávají a druhou brankou v krátkém sledu přece jen dramatizují zápas, když se prosadil ONDŘEJ VACULÍK. Asistence: Matyáš Holý.

49:00
    Motor snižuje na rozdíl čtyř branek jedenáct minut před koncem třetí třetiny, kdy se trefil MATYÁŠ HOLÝ. Asistence: Matěj Toman a Ondřej Vaculík.

45:06
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Domácí hokejisté jsou při chuti, po dvou asistencích se vstřeleným gólem na 6:1 prosazuje FILIP KOFFER! Asistence: Tomáš Zeman a Tomáš Jelínek.

41:38
    Už na začátku třetí třetiny zasahují pardubičtí mladíci možná rozhodující ránu, do vedení 5:1 posílá domácí tým TOMÁŠ ZEMAN. Asistence: Matěj Blümel a Tomáš Jelínek.

40:01

40:00

37:33
    Domácí hokejisté utíkají do trháku, v závěru druhé části hry zvyšuje na 4:1 pro Pardubice VÁCLAV LEDER. Asistence: Miroslav Sýkora.

33:35
    Východočeši si berou zpět svůj dvoubrankový náskok, podruhé v dnešním utkání se po Kofferově pasu prosadil kapitán Pardubic MATĚJ BLÜMEL. Asistence: Filip Koffer.

32:05
    Motor na začátku druhé poloviny řádné hrací doby snižuje na rozdíl jediné branky. Trefil se MICHAL SILNÝ. Asistence: Filip Novák a Šimon Kubíček.

24:08
    Východočeši střílí do branky Motoru, prosadil se DOMINIK DUBOVČI. Asistence: Tomáš Mazura.

20:01

20:00

0:14
    Pardubicím se povedl vstup do zápasu výborně: už po necelé čtvrtminutě poslal domácí celek do vedení kapitán MATĚJ BLÜMEL. Asistence: Filip Koffer.

00:01

HC Dynamo Pardubice: Vlk (Klas) – Dubovči, Leder, Matěcha, Oliva, Rudy, Sýkora – Blümel, Bucek, Hricuš, Chára, Jelínek, Koffer, Mazura, Rozlílek, Sajdl, Svatoš, Šír, Zeman.

HC Motor České Budějovice: Svoboda (Prušák) – Doktor, Janoušek, Kubíček, Novák, Procházka, Stárek, Škola – Čížek, Egert, Fríd, Holý, Houdek, Krcho, Silný, Škvarek, Toman, Vaculík.

Rozhodčí: Barek – Barna, Vepřovský.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Jan Hrabal

Branky a nahrávky: 1. Blümel (Koffer), 25. Dubovči (Mazura), 34. Blümel (Koffer), 38. Leder (Sýkora), 42. Zeman (Blümel, Jelínek), 46. Koffer (Zeman, Jelínek) – 33. Silný (Novák, Kubíček), 49. Holý (Toman, Vaculík), 52. Vaculík (Holý)

Rozhodčí: Barek – Barna, Vepřovský