Crystal Palace – West Brom 2:0 (kon.) | Norwich – Leicester 1:2 (kon.) | Manchester City – Newcastle 6:1 (kon.)
Aston Villa – Stoke 0:1 (kon.) | Bournemouth – Watford 1:1 (kon.) | Sunderland – West Ham 2:2 (kon.)
Chelsea – Southampton 1:3 (kon.)
Chelsea FC
1:3 (1:1)
Southampton FC
Sobota 03.10.2015, 18:30 • Stamford Bridge, London • Anglická Premier League • 8. kolo

90+2
    Hostující trenér Ronald Koeman provádí své poslední střídání v tomto zápase. Ze hřiště odchází Sadio Mané, který byl jednoznačně nejlepším hráčem na hřišti. Na jeho místo přichází na poslední minuty Japonec Jošida!

78
    Střídání v týmu Southampton FC: ze hřiště odchází Dušan Tadić, přichází Jay Rodriguez.

73
    Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Nemanja Matić, přichází Loïc Rémy.

64
    José Mourinho reaguje na současný stav svým druhým střídáním! Willian sice vstřelil jedinou branku svého týmu, jinak však jeho výkon nebyl povedený. Na jeho místo přichází španělský křídelník Pedro!

46
    Oba trenéři provedli před začátkem druhého poločasu své první střídání! José Mourinho poslal ze hry Ramirese, na jehož místo nastupuje Nemanja Matić. Dohrál také Oriol Romeu, toho nahrazuje Ward-Prowse!