Poprad – Skalica 4:3 (po pr.) | Žilina – Martin 3:6 (kon.) | Košice – Nitra 3:2 (kon.)
Zvolen – Trenčín 2:1 (kon.) | Piešťany – Banská Bystrica 1:3 (kon.)
HKM Zvolen
2:1 (2:0, 0:1, 0:0)
HK DUKLA Trenčín
sk Pátek 16.10.2015, 18:00 • Zimný štadión Zvolen • Tipos Extraliga (SR)

22:09
    Trenčín dal gól!
    Domáci trošku zaspali úvod druhej tretiny, výsledkom čoho je prvý gól v Barošovej sieti, keď sa forhendovým blafákom presadil MICHAL HLINKA. Bez asistencie.

06:49
    Zvolen dal gól!
    Na hre domácich vidno, v akej pohodičke momentálne sú. Juraj Jurík prebral puk v strednom pásme, nakorčuľoval si do útočného, kde ho prenechal KAMILOVI BRABENCOVI a ten ho rutinérsky zavesil Cháberovi pod brvno. Asistencie: Juraj Jurík, Michal Juraško.

01:33
    Domáci sa hneď v úvode usadili vo svojom útočnom pásme a po minúte a pol otvárajú skóre stretnutia! Strelu Daniela Krejčiho ešte Chábera vyrazil, na dorážku TOMÁŠA ŠKVARIDLA však už bol prikrátky. Asistencie: Daniel Krejči, Petr Obdržálek.

Jakub Bartko

Branky a nahrávky: 2. Škvaridlo (Krejči, Obdržálek), 7. Brabenec (Jurík J., Juraško) – 23. Hlinka

HKM Zvolen: Baroš (Petrík) – Pokovič, Juraško (C), Krejči, Andersons, Bagin, Habšuda, Fekiač Frederik, Howden – Semorád, Brabenec (A), Jurík Juraj – Obržálek, Kentoš, Škvaridlo (A) – Klhufek, Mráz Bruno, Žilka – Ďaloga, Fekiač Viktor, Misenjov.
    HK DUKLA Trenčín: Chábera (Kutej) – Pavlikovský (A), Zaťko, Drgoň, Mikuš, Holenda, Hatala, Nechala, Ryzák – Hudec Denis, Nemec (A), Vozdecký – Petrovický (C), Gašparovič, Melichárek – Koyš, Dlouhý, Hlinka – Švec, Zlocha, Berák

Rozhodčí: Konc J., Stano – Synek, Stanzel

Diváci: 1 847