Real Madrid – Levante 3:0 (kon.) | Eibar – Sevilla 1:1 (kon.) | Barcelona – Rayo Vallecano 5:2 (kon.)
Valencia – Malaga 3:0 (kon.) | Real Betis – Espanyol 1:3 (kon.)
Valencia CF
3:0 (2:0)
Malaga CF
Sobota 17.10.2015, 22:00 • Estadio de Mestalla, Valencia • Španělská LaLiga • 8. kolo
    89. Dani PAREJO - 3:0

89
    Valencia právě vstřelila branku!
    K exekuci pokutového kopu se postavil DANI PAREJO, který to kopl daleko lépe než hostující Duda. Španělský středopolař zvolil zakončení do středu hřiště, na které Carlos Kameni neměl nárok!
    33. André GOMES - 2:0

33
    Domácím zjevně krátká přestávka prospěla, neboť se hned z následného rohového kopu prosazují! Exekuce se ujal Pablo Piatti, na hranici vápna se dostal k míči ANDRÉ GOMES, který předvedl parádní sólo, to zakončil přesnou střelou k tyči, a Valencia vede již 2:0!
    19. CHARLES - 1:0

19
    Valencia jde po necelých dvaceti minutách do vedení! Nařízenou standardní situaci rozehrál Pablo Piatti, který to trefil naprosto parádně, a prostřelil vše, co mu stálo v cestě! Nakonec však míč tečoval hostující CHARLES, kterému je přiznává vlastní branka!