Aston Villa – Manchester City 0:0 (kon.) | Liverpool – Crystal Palace 1:2 (kon.) | Arsenal – Tottenham 1:1 (kon.)
Liverpool FC
1:2 (1:1)
Crystal Palace FC
Neděle 08.11.2015, 17:00 • Anfield Road, Liverpool • Anglická Premier League • 12. kolo
    82. Scott DANN - 1:2

82
    Crystal Palace právě vstřelil branku!
    Tak to je pro domácí fanoušky pořádný šok! Crystal Palace jde osm minut před koncem řádné hrací doby do vedení! Hosté vybojovali rohový kop, kterého se ujal Yohann Cabaye, centr francouzského záložníka našel Danna, jehož hlavičku ještě Mignolet vyrazil! SCOTT DANN se však dostal i k dorážce, a na tu již byl belgický brankář krátký!
    42. Philippe COUTINHO - 1:1

42
    Liverpool právě vstřelil branku!
    Reds v závěru poločasu srovnávají na 1:1! Ve středu hřiště operoval s míčem mladý Jordon Ibe, který následně krásně našel ve vápně Adama Lallanu. Anglický středopolař poslal míč před branku, kam si naběhl PHILIPPE COUTINHO, a přesnou střelou překonal Hennesseye!
    21. Yannick BOLASIE - 0:1

21
    Tak tohle se příliš nečekalo! Aktivní Crystal Palace jde ve 21. minutě na Anfield Road do vedení! Na pravé straně se dostal k míči s trochou štěstí Zaha, který poslal do vápna přízemní centr. Míč se odrazil k YANNICKU BOLASIEMU, který tvrdou ranou nedal Mignoletovi šanci!