Aston Villa – Manchester City 0:0 (kon.) | Liverpool – Crystal Palace 1:2 (kon.) | Arsenal – Tottenham 1:1 (kon.)
Arsenal FC
1:1 (0:1)
Tottenham Hotspur
Neděle 08.11.2015, 17:00 • Emirates Stadium, London • Anglická Premier League • 12. kolo

90+1
    Nad rámec základní hrací doby byly nastaveny 3 minuty! Podaří se některému celku vstřelit rozhodující branku?

90+1
    Poslední střídání na straně Tottenhamu Hotspur. Odešel Eriksen, přišel Onomah.

84
    A opět souboj Giroud – Lloris. Francouzský gólman opět vytáhl fantastický zákrok po hlavičce osamoceného Girouda, jemuž poslal míč přesně na hlavu kdo jiný, než Mesut Özil.

81
    Spurs na hřišti posílí Ryan Mason, jenž nahradí Alliho.

78
    Marodka Arsenalu nemá konec. Zraněného Debuchyho vyměnil na hřišti Arteta.
    77. Kieran GIBBS - 1:1

77
    Arsenal právě vstřelil branku!
    Domácí vyrovnávají! Mesut Özil se blíží k dosažení rekordu v počtu asistencí, po jeho pasu do vápna se k zakončení prodral KIERAN GIBBS a poněkud šťastně vyrovnává – 1:1.

75
    Střídá i hostující lodivod Mauricio Pochettino. Lamelu na trávníku vystřídal Son.

73
    Wenger střídá i podruhé. Campbella poněkud překvapivě nahradí Gibbs.

70
    Čech opět zachránil své mužstvo! Roh Lamely si ve vápně našel Alderweireld, ale jeho povedenou hlavičku vyrazil skvělým reflexivním zákrokem právě český gólman.

64
    Další velká šance Spurs! Kane se opět dostal za obranu, ale rána na zadní tyč cíl nenašla.

63
    Petr Čech musel opět zasahovat! Po chybě vzadu se ke střele dostal Eriksen, ale český gólman předvedl opět povedený zákrok a dánského záložníka vychytal, dorážka Lamely mířila nad.

60
    Obrovská šance na srovnání! Giroud potvrdil svou dominanci ve vzduchu, ale svou hlavičku po dalším rohu Özila namířil těsně mimo pravou tyč.

55
    Hostující Lamela si za tvrdý zákrok na Coquelina vysloužil žlutou kartu.

54
    Břevno! Giroud si naskočil na centr Özila, ale nastřelil pouze brankovou konstrukci Llorisovy svatyně.

51
    Christian Eriksen se protlačil do vápna, odkud vyslal velice nebezpečnou střelu, která i díky teči Flaminiho jen těsně minula Čechovu tyč.

48
    Málem bylo vyrovnáno! Joel Campbell si navedl míč na svou silnější levou nohou a tvrdou přízemní ranou zaměstnal Llorise, který předvedl skvělý zákrok.

46
    Manažer Arsenalu Arséne Wenger reaguje na špatný první poločas jednou změnou. Nevýrazného Cazorlu na trávníku vyměnil Flamini.

45
    Arsenal lehce zaspal a málem byl potrestán, Harry Kane se ocitl ve vápně a vyslal tvrdou ránu, tu však Čech dokázal vyrazit. Zajímavá šance Spurs.
    32. Harry KANE - 0:1

32
    Tottenham právě vstřelil branku!
    Spurs byli v posledních minutách lepším celkem a zaslouženě se dostávají do vedení! HARRY KANE dostal za obranu skvělý míč od Rose a střelou na zadní tyč překonává Čecha – 0:1.