Slavia – Bohemians 1905 | 2:2 (kon.) | | | Ostrava – Plzeň | 0:4 (kon.) | | | Brno – Liberec | 3:1 (kon.) |
Sparta – Teplice | 3:1 (kon.) |
Vyšehrad – Varnsdorf | 1:0 (kon.) |
Aston Villa – Manchester City | 0:0 (kon.) | | | Liverpool – Crystal Palace | 1:2 (kon.) | | | Arsenal – Tottenham | 1:1 (kon.) |
Malaga – Real Betis | 0:1 (kon.) | | | Ath. Bilbao – Espanyol | 2:1 (kon.) | | | Barcelona – Villarreal | 3:0 (kon.) |
Atlético – Gijón | 1:0 (kon.) | | | Sevilla – Real Madrid | 3:2 (kon.) |
Dortmund – Schalke | 3:2 (kon.) | | | Augsburg – W. Brémy | 1:2 (kon.) |
Turín – Inter | 0:1 (kon.) | | | Empoli – Juventus | 1:3 (kon.) | | | Frosinone – Janov | 2:2 (kon.) |
Palermo – Chievo | 1:0 (kon.) | | | AS Řím – Lazio | 2:0 (kon.) | | | Sassuolo – Carpi FC | 1:0 (kon.) |
Neapol – Udinese | 1:0 (kon.) | | | Sampdoria – Fiorentina | 0:2 (kon.) |
Marseille – Nice | 0:1 (kon.) | | | Bordeaux – Monaco | 3:1 (kon.) | | | Lyon – Saint-Étienne | 3:0 (kon.) |
Trenčín – Dunajská Streda | 4:1 (kon.) |
Bohemians 1905 – Mladá Boleslav | 2:4 (kon.) | | | Č. Budějovice – Sparta | 1:6 (kon.) | | | Teplice – Jihlava | 1:2 (kon.) |
Třinec – Jablonec | 0:3 (kon.) | | | Znojmo – Liberec | 4:1 (kon.) |
Zápy – Jirny | 2:0 (kon.) | | | Benešov – Žižkov | 1:2 (kon.) | | | Benátky n/J – Štěchovice | 1:1 (7:8 po pen.) |
Union 2013 – Dobrovice | 3:1 (kon.) | | | Čáslav – Domažlice | 3:4 (kon.) | | | Brozany – Táborsko akademie | 1:2 (kon.) |
Uničov – Líšeň | 2:3 (kon.) | | | Vel. Meziříčí – Mohelnice | 0:1 (kon.) | | | Slovácko B – Hulín | 3:1 (kon.) |
Zlínsko – Vítkovice | 1:2 (kon.) |
Trnava B – Pohronie | 0:2 (kon.) | | | Lok. Košice – Dolný Kubín | 1:2 (kon.) |
Eindhoven – Utrecht | 3:1 (kon.) | | | Cambuur – Groningen | 2:2 (kon.) | | | Feyenoord – Ajax | 1:1 (kon.) |
Arnhem – Alkmaar | 0:2 (kon.) |
Standard – Anderlecht | 1:0 (kon.) | | | Club Bruggy – Genk | 1:0 (kon.) | | | Gent – Charleroi | 1:3 (kon.) |
Benfica – Boavista | 2:0 (kon.) | | | Marítimo – Rio Ave | 3:2 (kon.) | | | Moreirense – FC Ferreira | 2:0 (kon.) |
Porto – Setúbal | 2:0 (kon.) | | | Arouca – Sporting | 0:1 (kon.) |
Grödig – Rapid | 2:1 (kon.) |
Kazaň – Samara | 2:0 (kon.) | | | FK Krasnodar – CSKA Moskva | 2:1 (kon.) | | | Lok. Moskva – Zenit | 2:0 (kon.) |
Lech Poznaň – Górnik Ł. | 3:1 (kon.) | | | Zabrze – Korona | 0:1 (kon.) | | | Legia – Pogoň | 1:0 (kon.) |
po penal. (7:8)
SK Benátky nad Jizerou
1:1
(0:1)
TJ Štěchovice
90+1
|
Za zdržování hry viděl žlutou kartu hostující Daniel Hudec.
|
|
88
|
Za přílišné řečnění viděl žlutou kartu domácí Michal Sedláček.
|
|
84
|
Žlutou kartu viděl hostující Václav Laušman.
|
|
54
|
Za faul na útočné polovině viděl žlutou kartu domácí Jakub Synek.
|
|
39
|
Chvíli po ní se žlutilo také před očima domácího Vojtěcha Kubisty.
|
|
37
|
Ještě dlužíme žlutou kartu, kterou obdržel hostující Lukáš Jakobovský.
|
|
37
|
Žlutou kartu za faul na polovině hřiště viděl domácí Lukáš Vraštil.
|
Branky:
87. Ansuma – 38. Hřebeček
Rozhodčí: Stieber – Haleš, Z. Novotný
Diváci: 250
Karty: 37. Vraštil (BEN), 39. Kubista (BEN), 54. Synek (BEN), 88. Mich. Sedláček (BEN) – 37. Jakobovský (STE), 84. Laušman (STE), 90+1. Hudec (STE)
Neproměněná penalta:
Penaltový rozstřel:
1. série:
1:0 Škarecký (BEN)
1:1 Busta (STE)
2. série:
2:1 Borovička (BEN)
2:2 Jakobovský (STE)
3. série:
3:2 Vraštil (BEN)
3:3 Drobílek (STE)
4. série:
4:3 Mich. Sedláček (BEN)
4:4 Trnka (STE)
5. série:
5:4 Karásek (BEN)
5:5 Švejda (STE)
6. série:
6:5 Mar. Sedláček (BEN)
6:6 Laušman (STE)
7. série:
7:6 Kubista (BEN)
7:7 Prosek (STE)
8. série:
7:7 Synek (BEN)
7:8 Pavlík (STE)
SK Benátky nad Jizerou:
Michňa – Vraštil, Karásek, Křapka (57. Borovička), Sudek – Mich. Sedláček, Smetana (68. Mar. Sedláček), Škarecký, Kubista, Klain (70. Ansuma) – Klobása (4. Synek).
Náhradníci: Jíra – Mar. Sedláček, Borovička, Ansuma, Horák, Synek
Trenér:
TJ Štěchovice: Sňozík – Novák, Busta, Švejda, Prosek – Golovko (46. Trnka), Jakobovský, Pavlík, Hřebeček (65. Hudec, 90+1. Soukup), Drobílek – Laušman.
Náhradníci: Soukup – Cienciala, Trnka, Möglich, Hudec
Trenér:
Náhradníci: Jíra – Mar. Sedláček, Borovička, Ansuma, Horák, Synek
Trenér:
TJ Štěchovice: Sňozík – Novák, Busta, Švejda, Prosek – Golovko (46. Trnka), Jakobovský, Pavlík, Hřebeček (65. Hudec, 90+1. Soukup), Drobílek – Laušman.
Náhradníci: Soukup – Cienciala, Trnka, Möglich, Hudec
Trenér:
Rozhodčí: Stieber – Haleš, Z. Novotný
Diváci: 250
Ondřej Nejedlo