Pardubice – Liberec 2:3 (kon.) | Třinec – Kometa Brno 1:2 (kon.) | Zlín – Vítkovice 3:1 (kon.)
Sparta – Plzeň 1:2 (kon.) | Olomouc – K. Vary 3:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Mountfield HK 2:3 (0:1 po s.n.)
    Brian IHNAČÁK - 2:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Mountfield HK.
    Jediným úspěšným exekutorem samostatných nájezdů byl BRIAN IHNAČÁK, jenž rozhodl o bonusovém bodu pro hosty.
    58:41 Roman KUKUMBERG - 2:2

58:41
    Hradec právě vstřelil branku!
    Mountfieldu power-play vyšla a hosté vyrovnávají. Domácí si neohlídali volného ROMANA KUKUMBERGA, jenž překonal Martina Růžičku blafákem. Asistence: Rudolf Červený, Jaroslav Kudrna.

58:35
    Mountfield hraje v šesti!

55:13
    Pavel Musil se na konci pravého kruhu tvrdě napřáhl, ale Kacetl bez problémů přerušil hru. Po střele to hráč s číslem 87 neubrzdil a skončil v leže za bránou. Nakonec ale odjel na střídačku a zdá se, že bude v pořádku.

53:19
    Přesiloka Východočechů záhy končí a počet hráčů se vyrovná. Za hru zlomenou hokejkou byl na dvě minuty vykázán Bohumil Jank (HKM).

52:50
    Dnešní utkání sleduje 3 496 diváků.

52:50
    Skrz bránící hráče střílel Dietz, ale puk lapil domácí brankář. Zároveň se vylučuje – Tomáš Hyka (MBL) potrestán dvěma minutami za podražení.

50:24
    Bránit by se měl po dobu dvou minut Roman Kukumberg (HKM), jenž dostal menší trest za podražení.

45:50
    Aktivní Hradec si vysloužil přesilovou hru. Martin Látal (MBL) obdržel dvouminutový trest za podražení.
    42:02 Brian IHNAČÁK - 2:1

42:02
    Východočeši hned v úvodu třetí třetiny snižují. V pravém kruhu si sjel ke kotouči BRIAN IHNAČÁK, který zakončil mezi tři tyče. Brankář domácích se nestačil přesunout. Asistence: Antonín Honejsek, Rudolf Červený.

41:26
    Adam Courchaine minul z blízka jen těsně levou tyč Růžičkovy brány!
    39:20 Pavel MUSIL - 2:0

39:20
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Hradečtí doplatili na nedůraz v obranném pásmu. Před PAVLEM MUSILEM se otevřela "dálnice" a boleslavský útočník si najel do pravého kruhu, odkud už pro něj nebylo těžké překonat Ondřeje Kacetla. Středočeši tak vstřílí stý gól v této sezóně. Asistence: Richard Jarůšek, Lukáš Pabiška.

34:43
    Jenže počet hráčů na ledě se rychle vyrovná. Richard Jarůšek (MBL) obdržel taktéž menší trest za sekání.

34:35
    Za sekání byl vyloučen na dvě minuty Jaroslav Kudrna (HKM).

33:27
    Do samostatného úniku se dostal Michal Bárta, jenže v rozhodující okamžik minul hradeckou bránu!

31:40
    Tentokrát si zahraje přesilovku Hradec Králové. Radan Lenc (MBL) potrestán dvěma minutami za hákování.

28:48
    Dvě minuty za krosček dostal Jiří Vašíček (HKM).

25:09
    Naopak – do úniku se dostal Pavel Musil, jenž elegantně překonal brankáře Kacetla, jenže puk do branky stejně nenasměroval.

16:50
    Do pravého klubu si najel Jakub Klepiš a po ose vybídl Radana Lence, jehož nepříjemnou střelu nakonec dokázal brankář Východočechů zkrotit.
    15:09 Lukáš PABIŠKA - 1:0

15:09
    Středočeši jdou do vedení. Ma modré čáře vybojoval puk reprezentant Jarůšek, jenž našel volného LUKÁŠE PABIŠKU, který si najel až před branku a bez problémů rozvlnil síť Kacetlovy branky. Asistence: Richard Jarůšek.

11:47
    Počet hráčů na ledě se srovná. Dvě minuty dostal kapitán Mountfieldu Jaroslav Kudrna (HKM). Verdikt sudího zní: sekání.

11:42
    Ve vlastním oslabení ujel Jakub Klepiš, jenž vybídl v rámci úniku dva na jednoho Radana lence, který však nezachytil kotouč a trestuhodně ani nezakončil.

10:33
    První trest v utkání vyfasoval domácí Radim Hruška (MBL) – dvě minuty za hákování. Hosté mají v posledních sekundách tlak, prosadí se?

07:13
    Tomáš Klimenta se ocitl v gólové šanci. Jenže v rozhodující okamžik nedokázal propasovat kotouč mezi brankáře a levou tyč.

00:43
    Obrovská šance Mladé Boleslavi! Přihrávku přímo před branku obdržel Tomáš Hyka, který dokonce překonal brankáře, jenže nakonec nezvládl posunout kotouč do odkryté klece.

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 16. Pabiška (Jarůšek), 40. Musil (Jarůšek, Pabiška) – 43. Ihnačák (Honejsek, Červený), 59. Kukumberg (Červený, Kudrna), rozh. náj. Ihnačák