SHK Zlín – Karlovy Vary 4:0 (kon.) | Dolný Kubín – Litvínov 6:0 (kon.) | Sparta sledge – SOHO Olomouc 12:0 (kon.)
konec
Bencont Dolný Kubín
6:0 (1:0, 2:0, 3:0)
HC Litvínov (sledge)
Neděle 10.01.2016, 10:30 • Zimní stadion Púchov • E.P.C. Management Česká sledge hokejová liga • 12. kolo
Partner:
   
  S konštatovaním, že Dolný Kubín zdolal v stretnutí českej extraligy v sledge hokeji Litvínov 6:0, sa s vami lúčim a prajem príjemný zvyšok dňa! (11:55:21)
   
  Dolný Kubín dnes potvrdil úlohu favorita a Litvínov zdolal jednoznačne 6:0. Štyri góly zaznamenal kapitán domácich Martin Joppa, dvakrát skóroval Stašák. V tíme hostí zlikvidoval množstvo príležitostí brankár Kokeny, na disponovaných domácich však v šiestich prípadoch jednoducho nestačil.
   
  Konec zápasu.
   
  44:27
  Ešte jedna príležitosť, v páde zakončoval z ľavej strany útočník domácich Gotthardt, Kokeny tentoraz úspešne zakročil pri ľavej žrdi.
   
  44:00
  Do konca stretnutia zostáva jedna minúta, hra sa odohráva pred bránkou Litvínova, ktorý sa snaží už hlavne neinkasovať, na ohrozenie súperovej brány to momentálne nevyzerá.
   
  42:55
  Bencont Dolný Kubín právě vstřelil branku!
  Výsledok uz začína pripomínať debakel, pre hostí snáď aj trochu krutý. Sledovali sme individuálnu akciu MIROSLAVA STAŠÁKA, ktorý zakončil z pravej strany presne k žrdi!
  Bez asistencie.
   
  41:54
  O víťazovi už je rozhodnuté, riešiť budeme už len výšku konečného skóre. Aktívnejší je stále Dolný Kubín, ktorý hrá pukom v útočnom pásme.
   
  40:43
  Bencont Dolný Kubín právě vstřelil branku!
  Veľké predstavenie domáceho kapitána MARTINA JOPPU pokračuje! V presilovej hre vošiel do pásma, s ľahkosťou si obhodil dvoch obrancov a už sám pred brankárom krásne zavesil pod brvno!
  Bez asistencie.
   
  39:51
  Začínajú nám pribúdať tresty, zrejme už aj pre fyzickú únavu hráčov, veď Litvínov má na striedanie len dvoch hráčov. Teraz je vylúčený Martin Kesselhut z tímu hostí za "téčko" čiže narazenie do protihráča hrotom saní.
   
  39:15
  Vylúčenie Kesselhuta sa končí, Litvínov v plnom počte hráčov. Dolný Kubín teda nevyužil presilovú hru, vytvoril si v nej však dobré príležitosti a stále zostáva v útočnom pásme.
   
  38:21
  Brankár Litvínova Kokeny si skutočne za dnešok zaslúži absolutórium. Predviedol sa aj teraz, keď do lapačky stiahol strelu Ferenčíka od modrej čiary.
   
  37:54
  Domáci vyhrali vhadzovanie a Štít nastreľoval puk od modrej čiary, puk preletel ponad brvnom a skončil na zadnom mantineli.
   
  37:15
  Dolný Kubín môže zvýšiť svoj náskok v presilovej hre! Obranca Litvínova Martin Kesselhut inkasuje menší trest za nedovolené bránenie.
   
  36:13
  Puk v útočnom pásme domácich, Štít tam strieľal z ľavého kruhu a prudkým švihom k ľavej žrdi tesne minul. Z dorážky potom neuspel ani Joppa
   
  35:25
  Obrovská šanca Dolného Kubína na piaty gól v súperovej sieti, dvaja hráči domácich boli sami v útočnom pásme, pred nimi bol len brankár Kokeny. Joppa vyslal krížnu prihrávku Ferenčíkovu, tomu zakončenie príliš nevyšlo a len vyprášil položený betón brankára!
   
  34:27
  Dobrá práca litvínovského Petra Očenášeka, na útočnej modrej čisto zastavil rodiaci sa brejk domácich, ktorí by dvaja sami postupovali na bránu.
   
  33:50
  Bencont Dolný Kubín právě vstřelil branku!
  Máme tu hetrik! Domáci kapitán MARTIN JOPPA korunuje svoj výborný výkon hetrikom, keď sa uvoľnil na ľavom kruhu a šikovným oblúčikom umiestnil puk do pravého horného rohu!
  Asistencia: Slavomír Ferenčík
   
  32:48
  Domáci skúsili dlhú prihrávku cez stredné pásmo až k bráne súpera, Štít tam však puk nezachytil, dopredu teda mohli ísť hráči Litvínova.
   
  31:54
  Zatiaľ nám pokračuje obraz hry, ktorý sme sledovali v predchádzajúcich dvoch tretinách. To znamená, že domáci majú hernú prevahu, Litvínov sa statočne bráni a snaží sa hroziť z brejkov.

  Branky a nahrávky: 8. Stašák (Večerek), 18. Joppa (Stašák, Ferenčík), 25. Joppa, 34. Joppa (Ferenčík), 41. Joppa, 43. Stašák


  Bencont Dolný Kubín: Lepáček (25. Pastucha) – Štít, Stašák, Kardoš – Joppa (C), Rauš, Zanovit, Ferenčík, Večerek, Gotthardt
  HC Litvínov (sledge): Kokeny (Weser) – Kesselhut, Žižka, Záluský (C) – Resch, Štiber, Veselý, Očenášek

  Rozhodčí: Hus, Hodoň