Benátky n/J – Jihlava 3:2 (kon.) | Kadaň – Motor ČB 3:4 (kon.) | Slavia – Třebíč 4:2 (kon.)
Prostějov – Most 2:1 (kon.) | Kladno – Havířov 5:2 (kon.) | Přerov – Litoměřice 3:4 (1:2 po s.n.)
Šumperk – Ústí n/L 3:4 (0:2 po s.n.)
LHK Jestřábi Prostějov
2:1 (0:1, 2:0, 0:0)
HC Most
Středa 27.01.2016, 18:00 • ZS Prostějov • Chance liga • 45. kolo

55:37
    Novák se snažil obejít Strejčka. To se příliš nepovedlo, rozhodčí však viděli faul mosteckého hráče. A Strejček (MST) tak končí na trestné.

52:32
    Jestřábi sice následný výpad Mostu ubránili, ale s faulem. Dvě minuty dostává Jakub Šlahař (PRO).

45:41
    Pavel Mojžíš (PRO) navíc dostal dvě minuty.

36:08
    Dvě minuty za sekání dostává Vítězslav Nedrda (MST).

31:38
    V souboji v rohu hřiště si podle rozhodčích počínal Protivný (PRO) nedovoleně a jde tak na trestnou.

28:03
    Dvě minuty za držení dostal Daniel Hora (MST). Probudí to Jestřáby?

22:56
    Síly na ledě se navíc záhy srovnají. Za držení potrestaný Luňák (PRO).

21:44
    Hostující Slavíček (MST) dostává dvě minuty. Podražení.

15:16
    Hostující Kamil Černý (MST) dostal dvě minuty.

10:35
    Právě Moskal jde následně na trestnou. Musel zatáhnout za záchranou brzdu, soupeř se mu hnal do okna v obraně a Moskal byl nejblíž.

06:08
    První oslabení Prostějova. Dvě minuty dostal Jakub Šlahař (PRO) za podražení.

03:35
    Dvě minuty za podražení dostává Jakub Havelka (MST).

Michal Sobecký

Branky a nahrávky: 30. Venkrbec (Šlahař, Luňák), 34. Illéš – 20. Havlíček (Kubinčák)

LHK Jestřábi Prostějov: Horčička (Neužil) – Drtina, Vokurka, Mojžíš, Rudl, Husák, Protivný, Kaluža – Luňák, Cetkovský, Venkrbec – Novák, Moskal, Čuřík – Šlahař, Illéš, Krejčík – Volek, Augustin.
    HC Most: Mouček (Horák) – Zeman, Charousek, Kokeš, Havelka, Černý, Hora, Strejček – Kubinčák, Havlíček, Smolka – Nedrda, Tauš, Slavíček – Doležal, Hanzl, Řehoř – Rod, Rindoš.

Rozhodčí: Kika – Ganger, Rožánek