Sokolov – Jablonec n/N 4:5 (po pr.) | Žďár n/S – Klášterec nO 7:4 (kon.) | Kobra – Písek 8:2 (kon.)
Tábor – Jindř. Hradec 7:3 (kon.) | Nymburk – Havlíčkův Brod 0:6 (kon.) | Bílina – Trutnov 6:5 (1:0 po s.n.)
Val. Meziříčí – Nový Jičín 2:4 (kon.) | Břeclav – Mor. Budějovice 2:3 (kon.) | Kopřivnice – Opava 5:1 (kon.)
Frýdek-M. – SHK Hodonín 6:2 (kon.) | Poruba 2011 – Vsetín 6:5 (2:1 po s.n.) | SK Karviná – Technika Brno 4:3 (1:0 po s.n.)
Řisuty – Kolín 2:9 (kon.)
po s.n. (2:1)
HC RT TORAX Poruba 2011
6:5 (3:1, 2:4, 0:0 - 0:0)
VHK ROBE Vsetín
Středa 27.01.2016, 18:00 • RT TORAX ARENA, Ostrava-Poruba • 2. liga skupina Východ • 37. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

VĚDĚLI JSTE, ŽE ...?

– Aleš Kilnar získal nejvíce trestných minut v základní části v novodobé historii klubu (128, dosud nejvíce 99 – Luděk Krayzel)
    – Vladimír Stejskal bodoval v posledních sedmnácti z osmnácti střetnutí
    – Poruba už devět ligových zápasů proti Vsetínu nevyhrála první třetinu
    – Aleš Kilnar s Davidem Zacharem bodovali ve všech vzájemných zápasech se Vsacany v této sezóně
    – Viktoru Hlobilovi, jenž působí v realizačním týmu Vsetína jak u A-mužstva, tak staršího dorostu, hrozí za incident v Havlíčkově Brodě až několikaměsíční zákaz činnosti

... více z preview na hcporuba.cz

HC RT TORAX Poruba 2011: Tihlář (Kubáň) – Slavík, Baca, Buček, Malý, Ovšák, Vajda, Peslar, Puškár – Rimmel, Blahuta, Seidler, Stejskal, Vrána, Vaněk R., Kilnar, Sedlář, Zachar, Ballner, Gelnar, Szajter

Trenér: Tomáš Sršeň

VHK Vsetín: Hromada (Plšek) – Vrba, Řezáč, Nedbálek, Ambruz, Ostrčil, Žák, Hryciow – Kajaba, Hrazdira, Vaněk D., Daněk, Dvořák, Vítek, Abdul, Vávra, Kolařík, Zúbek, Ondráček, Hruška

Trenér: Luboš Jenáček

Rozhodčí: Šutara (Havířov) – Rychlý (Krnov), Řezáč (Ostrava).

00:01

00:19
    Úvodní buly vyhrávají domácí, Zacharovu první šanci z levé strany chytá Hromada.

01:01
    Hosté špatně rozehráli a píská se zakázané uvolnění.

01:21
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Seidler – 2 min.).

01:48
    Abdul prověřil Tihláře z pravé strany, domácí gólman ukrývá kotouč do své výstroje.

02:21
    Vsetínští usazeni v pásmu, ke střele se však zatím nikdo z hostů nedostal.

03:09
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Valaši ale svou přesilovku přeci jen využívají! René Kajaba našel od levého kruhu před brankovištěm nekrytého DANIELA VAŇKA, jenž v pásu posílá kotouč za přesouvajícího se Tihláře – 0:1. Asistence: René Kajaba, Jakub Řezáč

03:42
    Malého střelu od modré vyráží Hromada do rohu kluziště.

04:44
    Seidler vypálil z mezikruží, Hromada je ale stále pozorný.

05:37
    Poruba právě vstřelila branku!
    David Ballner si obkroužil branku, najel si až doprostřed pravého kruhu, odkud poslal puk směrem k vsetínskému gólmanovi. Těsně před brankovištěm ale kotouči vložil do cesty hůl ROSTISLAV VANĚK, který tečoval černý kus pryže pod horní tyčku – 1:1. Asistence: David Ballner

07:02
    Slavík ztratil kotouč v obranném pásmu, čehož využil Kajaba, v šanci byl ale faulován a Vsetín tak hraje ve výhodě.

07:08
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Peslar – 2 min.).

07:59
    Vsetínští znovu usazeni v pásmu a kombinují.

09:08

09:56
    Domácí Vaněk perfektně obral o puk Hryciowa, ten ale nakonec porubského útočníka dobruslil a svou chybu tak napravil.

10:46
    Zacharovu střelu zachytil Vaněk a posílá kotouč do středního pásma.

11:21
    Vyloučení v týmu VHK Vsetín (Ambruz – 2 min., držení protihráče).

11:48
    Stejskalovo nahození tečoval před brankovištěm Seidler, Hromada chytá.

12:44
    Tak i Porubští využívají svou první početní převahu! Martin Buček nahrával před brankovištěm, kde stál zaparkovaný DAVID BALLNER, jenž dokázal puk dostrkat za Hromadova záda – 2:1. Asistence: Martin Buček

14:26
    Vrána před Hromadovou klecí promáchl Seidlerovu přihrávku zpoza branky!

14:50
    Ovšák nepřesně přihrával v útočné třetině a do útoku tak mohou vyrazit Vsetínští.

15:12
    Icing Poruby.

15:37
    Domácí přidávají už třetí gól! Nedbálek špatně rozehrál z obranného pásma, kotouč tak zachytil Martin Blahuta, jenž bleskurychle poslal kotouč zpátky na útočnou modrou, odkud se rozjel kanonýr DAVID ZACHAR a propálil Hromadu mezi betony – 3:1. Asistence: Martin Blahuta

16:41
    Bučkovu ránu od modré Hromada vyráží do rohu kluziště.

16:56
    Rostislav Vaněk to následně zkoušel z hranice pravého kruhu, vsetínský gólman ale drží puk v lapačce.

17:12
    Útočný výpad hostí zastavuje ofsajd.

18:20
    Hruška zkoušel štěstí střelou přes Malého, Tihlář ale stále drží dvoubrankové vedení domácího celku.

19:08
    Nedbálek pálil od modré, Tihlář znovu vyráží levým betonem.

19:52
    Ve zmatku před Tihlářovou svatyní neuspěli nadvakrát Dvořák ani Daniel Vaněk!
    Zahráli byste si někdy hokej pod mostem na zamrzlé řece? :)

Zahrát si hokej pod mostem ,,, to nemusí být úplně špatný nápad :)

Zveřejnil(a) Hokej dne 27. leden 2016

20:00

Máme za sebou první dvacetiminutovku dnešního klání, ve kterém šli nejdříve do vedení host zásluhou Daniela Vaňka, aby o dvě minuty později srovnal na druhé straně jeho jmenovec Rostislav. RT TORAX poté přidal na tempu a díky Ballnerově dorážce a Zacharově střele mezi Hromadovy betony vede nečekaně už 3:1! Co nám nabídne dalších čtyřicet minut, se dozvíme za chvíli.

20:01

20:30
    Od levého kruhu nahazoval kotouč Hrazdira, Tihlář bez problémů drží kotouč.

20:53
    Velmi přísný ofsajd pro Vsetínské.

21:27
    Kolařík se proháčkoval až před domácího brankáře, ten se štěstím vyráží.

21:40
    Vyloučení v týmu VHK Vsetín (Kolařík – 2 min., vysoká hůl).

23:40
    Hosté v plném počtu, Porubě se přesilovka vůbec nepovedla.

23:55
    David Ballner nahrával mezi kruhy MARKU SEDLÁŘOVI, který se trefuje přesně k pravé tyči – 4:1. Asistence: David Ballner

24:32
    Tak to je blesková odpověď! Poté co Michal Nedbálek nahrál JOSEFU DAŇKOVI, který vymetl z ostrého úhlu pravý růžek Tihlářovy klece – 4:2. Asistence: Michal Nedbálek

24:49
    Sedlář vyprášil Hromadovy betony, Ballnerovi chyběl k dorážce do prázdné brány pouze jediný krůček!

27:27
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Seidler – 2 min., faul loktem).

27:57
    Žákova střela od modré jen těsně minula pravou tyč!

28:26
    Proti mužstvu VHK Vsetín nařízeno trestné střílení!

28:26
    DAVID ZACHAR svůj druhý pokus proměňuje střelou mezi betony! Bez asistence.

28:26
    Změna v brance VHK Vsetín! Odstupuje Petr Hromada, kterého nahrazuje Lukáš Plšek!

28:54
    Proti mužstvu HC RT TORAX Poruba 2011 nařízeno trestné střílení!

28:54
    DAVID VÍTEK zamířil z mezikruží přesně k levé tyči – 5:3. Bez asistence.

29:27

30:19
    Další akci domácích zastavuje postavení mimo hru.

30:41
    Abdul přihrával Vítkovi mezi kruhy. Tomu ale střela vůbec nesedla a Tihlář tak zasahovat vůbec nemusel.

30:52
    Přestřelka pokračuje! Jindřich Abdul z rohu kluziště našel před bránou najíždějícího DAVIDA VÍTKA, jenž dává kontaktní branku – 5:4. Asistence: Jindřich Abdul

32:14
    Vrba poslal kotouč na levý kruh Hrazdirovi, jeho střelu ale zastavil jeden z domácích obránců.

32:31
    Hrazdirovu střelu z pravé strany sice ještě Tihlář vyrazil, s dorážkou Řezáče však měl již značné problémy!

33:24
    Seidler obkroužil Plškovu svatyni a zkoušel zaskočit vsetínského gólmana z hranice pravého kruhu, ale neuspěl.

33:51
    Vyloučení v týmu VHK Vsetín (Nedbálek – 2 min., podražení).

34:01
    Bučkovu ránu Plšek s přehledem chytá do lapačky.

34:40
    Slavíkovu dělovku tečoval Gelnar, pro hosty však naštěstí jen do ochranné sítě.

35:55
    Krátce po návratu Nedbálka z trestné lavice hosté vyrovnávají! František Zúbek přenechal puk MICHALU ŽÁKOVI, který s pomocí levé tyče dostal černý kus pryže do sítě – 5:5. Začíná se tedy znova od nuly. Asistence: František Zúbek

35:55
    V brance domácích nastupuje Andreas Kubáň!

37:26
    Domácí se snaží všemožnými silami strhnout vedení na svou stranu, Plšek ale zůstává bezchybný.

38:29
    Stejskal sražen na led, sudí přerušuje hru.

38:57
    Ofsajd na straně Poruby.

39:57
    Dvořák vypálil z levého kruhu, Kubáň si svou pravou tyč ale pohlídal.

40:00

Máme za sebou divokou druhou dvacetiminutovku, ve které padlo málo vídaných šest branek. Porubští vedli po proměněném trestném střílení už 5:2, hosté se ale nadechli a dokázali během sedmi minut srovnat krok. V poslední třetině se tak rozhodne o vítězi.

40:01

41:57
    Kolařík vypálil z pravého kruhu, Kubáň ukrývá puk do své výstroje. Na druhé straně zase zkoušel štěstí Stejskal, ale i vsetínský gólman zatím působí velmi jistě.

43:12
    Rozehrávky na obou stranách provází mnoho nepřesností, žádný z týmů se tak nemůže dostat k zakončení.

44:01
    Seidlerovu ránu z levého kruhu perfektně likviduje Plšek betonem!