Třinec – Zlín 7:1 (kon.) | Litvínov – K. Vary 2:1 (po pr.) | Chomutov – Olomouc 5:4 (2:1 po s.n.)
Plzeň – Vítkovice 3:5 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 2:3 (kon.) | Liberec – Mountfield HK 2:1 (kon.)
HC Škoda Plzeň
3:5 (1:2, 0:1, 2:2)
HC Vítkovice Ridera
Pátek 18.11.2016, 17:30 • Home Monitoring Aréna • Tipsport extraliga • 22. kolo

49:26
    Další provinění formou vysoké hole. Lukáš Kovář (VIT) dostává za tento prohřešek dvě trestné minuty a hosté se budou muset bránit.

32:59
    Nařízena je komerční přestávka a Škodu po ní čeká přesilová hra. Petr Kodýtek byl totiž Jakubem Illéšem (VIT) trefen hokejkou do obličeje.

26:19
    Po komerční přestávce si Vítkovice zahrají přesilovou hru. Michal Moravčík (PLZ) dostává dvě minuty za podražení.

21:09
    Petr Kadlec byl nepříjemně sražen k zemi Romanem Szturcem (VIT), který tak dostává dvě plus dvě minuty za vysokou hůl. Kadlec měl totiž i krev v obličeji.

16:32
    Plzeň si tedy zahraje první početní výhodu v utkání. Michael Vandas (VIT) inkasuje dvě trestné minuty za podražení.

04:36
    A uvidíme první přesilovou hru v utkání. David Sklenička (PLZ) se provinil držením a odsedí si dvě trestné minuty.

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 18. D. Kubalík (Kracík), 45. D. Sklenička (Koreis), 48. T. Svoboda (D. Kubalík) – 14. Výtisk (L. Kovář), 18. Kucsera, 27. O. Roman (Kucsera, Sloboda), 49. Szturc (L. Kovář), 60. D. Květoň (Vandas, Kolouch)

HC Škoda Plzeň: Machovský – Kvasnička, Čerešňák, Moravčík, P. Kadlec (C), Pulpán, D. Sklenička, Němeček – D. Kubalík, Kracík, T. Svoboda – Vracovský, Kodýtek, Indrák – Johnson, Lev, Švarc – Vondráček, Koreis, Hrnka.
    HC Vítkovice Ridera: Dolejš – Klok, Sloboda, Baranka, Hrbas, Výtisk (C), L. Kovář, D. Krenželok – D. Květoň, O. Roman, Tybor – Szturc, Hudeček, P. Zdráhal – Kucsera, Kolouch, Vandas – E. Němec, Illéš, Tomi – Kurovský.

Rozhodčí: Petružálek, Polák – Brejcha, Suchánek.