Mönchengladbach – Kolín nad Rýnem 1:2 (kon.) | Mohuč – Freiburg 4:2 (kon.) | Wolfsburg – Schalke 0:1 (kon.)
Augsburg – Hertha 0:0 (kon.) | Darmstadt – Ingolstadt 0:1 (kon.) | Dortmund – Bayern 1:0 (kon.)
Borussia Mönchengladbach
1:2 (1:0)
1. FC Kolín nad Rýnem
Sobota 19.11.2016, 15:30 • Borussia-Park, Mönchengladbach • Německá Bundesliga • 11. kolo

Děkuji za pozornost a budu se těšit zase někdy příště. (17:29:46)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 12:6. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 1:6. Fauly: 6:21.

Po prvním poločase to vypadalo, že výsledek bude pouze otázkou skóre, ale Kolín nad Rýnem se ve druhé půli obdivuhodně zvedl. Tréneru Stogerovi vyšlo poločasové střídání, Artjoms Rudņevs sehrál zásadní roli. Góly však dávali jiní – nejprve vyrovnal hlavou nejlepší bundesligový střelec Anthony Modeste a v nastavení se parádní pumelicí blýskl Marcel Risse. Domácí se už na odpověď nezmohli a propadají se dál tabulkou. Naopak Kolín si upevníl svou pozici na pohárových příčkách.

90+5

90+5
    Obrana odvrací.

90+4
    Ještě jeden roh pro domácí.

90+4
    Rozhodčí ještě nechává hrát, míč je však na polovině Borussie.

90+3
    Johnsonova hlavička byla nepřesná.

90+3
    Poslední minuta nastavení.

90+2
    Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Marcel Risse, přichází Pawel Olkowski.
    90+1. Marcel Risse (KLN) - 1:2

90+1
    Köln právě vstřelil branku!
    Neuvěřitelná branka z přímého kopu, naprostá paráda! MARCEL RISSE napřáhl z obrovské dálky a dal vzpomenout na svého slavnějšího norského jmenovce. Rána plavala vzduchem, až zaplula přímo za háčky. Aspirant na gól roku!

90
    Kolín má výhodu standardní situace.

90
    Domácím se nedaří vyvinout na svého soupeře soustavný tlak, hodně je brzdí nepřesnosti v rozehrávce.

89
    Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Mahmoud Dahoud, přichází Tony Jantschke.

88
    Ostrý souboj Rudņevse s Elvedim končí faulem hostujícího útočníka.

87
    Žlutou kartu dostává Tobias Strobl (Borussia Mönchengladbach).

87
    Žlutou kartu dostává Jonas Hector (1. FC Kolín nad Rýnem).

86
    Johnson skoro propasíroval míč na malém čtverci až na svého nabíhajícího spoluhráče z druhé vlny, šanci překazil stoper Mavraj.