Genk – Eupen 2:0 (kon.) | Oostende – Westerlo 5:0 (kon.) | Waasland-Beveren – Kortrijk 1:1 (kon.)
Mouscron – Gent 0:2 (kon.)
KV Oostende
5:0 (1:0)
KVC Westerlo
Sobota 19.11.2016, 20:00 • Versluys Arena (Oostende) • Belgická liga • 15. kolo

Přeju hezký zbytek sobotního večera a u sledování online přenosů zase někdy na viděnou. (21:54:56)

Po první půli domácí sice vedli, ale výkon nebyl optimální. V druhém poločase přepli na jinou úroveň a hráče Waterlo ponížili, neboť jim vstřelili v druhém poločase 4 góly a naprosto ovládli druhou půli. Góly vstřelili: 2x Milič, Musona, Dimata, Canesin

90
    90. CANESIN - 5:0

90
    Oostende právě vstřelilo branku! Poslední hřebík do rakve Waterlo! Berrier se v pokutovém území uvolnil přes tři hráče a brankáře a naservíroval míč FERNANDU CANESINOVI do prázdné brány. Asistence: Berrier

88
    Žlutou kartu dostává Milič (KV Oostende).

87
    Canesin dobře zpracoval dlouhý míč a pro jistotu vrací míč na obránce, kteří si opět mezi sebou přihrávají.

86
    Naprosto zbytečný faul Sianiho ve středu hřiště. Tohle bylo na žlutou kartu.

85
    Musona se pokusil s Berrierem o další „ulici“. Tentokrát jim tato kulišárna nevyšla.

83
    Do pokutového území letěl nebezpečný míč, na který si naskočil pouze domácí Siani, který hlavičkuje na volného Miliče.

82
    Rozehnal se pokusil obhodit De Ceulaera. Ten to ale čekal a získal pro hosty míč.

81
    Musona je v ráži! Obdržel přihrávku v pokutovém území a ihned vystřelil. Brankář Van Langendonck skvěle zasáhl.

79
    Musona chtěl přihrát na Gohiho, který byl v dobrém náběhu, jenže Ruyssen skvělým zákrokem zachránil hrozbu pátého gólu v síťi Waterlo.