Genk – Eupen 2:0 (kon.) | Oostende – Westerlo 5:0 (kon.) | Waasland-Beveren – Kortrijk 1:1 (kon.)
Mouscron – Gent 0:2 (kon.)
Royal Excel Mouscron
0:2 (0:1)
KAA Gent
Sobota 19.11.2016, 20:30 • Stade Le Canonnier • Belgická liga • 15. kolo

Držení míče: 39 % : 61 %.
    Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 2:2. Rohy: 2:8. (22:25:44)

Máme za sebou druhou polovinu utkání, kde v samotném závěru udeřili hosté podruhé, když se o přesnou penaltovou exekuci postaral Kenny Saief, který přišel na hřiště pouhé tři minuty předtím. Hostující celek ve druhém poločasu kontroloval hru a pro tři body si dokráčel naprosto zkušeně. Gent si tedy zapisuje důležité vítězství a opět může stoupat tabulkou. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera.

90+3

90+2
    Hosté pokračují v držení balónu a nepouštějí svého soupeře do žádného tlaku.

90+1
    Žlutou kartu dostává Yannick Thoelen (KAA Gent).

90
    Další centrovaný balón dokázal zachytit Matej Delač, nicméně pro domácí už to nevypadá na bodový zisk.

89
    Hosté se drží i nadále na útočné polovině a kontrolují průběh utkání.
    87. Kenny SAIEF - 0:2

87
    Gent právě vstřelil branku!
    Střídající Izraelec KENNY SAIEF se postavil k pokutovému kopu a poslal balón na druhou stranu, než kam skočil Delač.
    86. Penaltový zákrok Peyreho

86
    V samém závěru ještě budeme svědky pokutového kopu po faulu kapitána Peyreho.

85
    Centrovaný balón dokázala zachytit obrana domácího celku a odvrátila do bezpečí.

84
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Danijel Miličević, přichází Brecht Dejaegere.

84
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Thomas Matton, přichází Kenny Saief.

82
    Hosté drží míč na vlastní polovině, takže raději nepouští soupeře do hry.

81
    Coulibaly se dostal do konfliktu se Simičem, ale situace se rychle smírně vyřešila.

80
    Domácí se opět dostali k míči, načež fauloval Nana Asare, takže budou mít možnost zaútočit.

79
    Hosté se vydávají na útočnou polovinu, leč pas na Coulibalyho byl příliš dlouhý.