Hr. Králové – Pardubice 2:1 (kon.) | Plzeň – Sparta 2:1 (kon.) | Č. Budějovice – Ostrava 0:1 (kon.)
Karviná – Zlín 4:1 (kon.) | Teplice – Mladá Boleslav 1:0 (kon.) | Slavia – Olomouc 3:2 (kon.)
Hlučín – Jihlava 1:3 (kon.) | Brno – Opava 3:3 (14:13 po pen.) | Slovácko – Příbram 1:1 (3:4 po pen.)
FC Hlučín
1:3 (1:2)
FC Vysočina Jihlava
Sobota 19.11.2016, 13:00 • Městský fotbalový stadion • Celostátní liga staršího dorostu • 15. kolo

Skončilo utkání Celostátní ligy staršího dorostu, ve kterém domácí FC Hlučín podlehl týmu FC Vysočina Jihlava 1:3. V prvním poločase se za domácí trefil Ságner, za hosty se prosadil Řezáč a Šteffl. V druhém poločase byli aktivnějším týmem domácí, kteří ale nedokázali proměnit pár příležitostí a Konrád neinkasoval. Na konci utkání vrhli domácí všechny síly do útoku a přišel rychlý protiútok po kterém rozhodl o výsledku střídající Kafoněk. Jihlava si tedy připisuje důležité tři body, naopak Hlučín je beznadějně poslední. (15:25:07)

90
    88. KAFONĚK - 1:3

88
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Domácí otevřeli hru a hosté toho využívají! MAREK KAFONĚK se zjevil na zadní tyči úplně sám a zamířil přesně k tyči! O vítězi zápasu je rozhodnuto. – 1:3.

82
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Průša, přichází Pejřimovský.

76
    Jihlava se v posledních minutách pouze brání, domácí mají ke srovnání dobré příležitosti, v těžkém terénu to je ale velmi složité.

75
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Řezáč, přichází Kafoněk.

70
    Domácí teď zamkli svého soupeře na jejich polovině. Několik rohů a centrů ale pořádné ohrožení branky nepřineslo.

69
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Lorenc, přichází Svoboda.

63
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Smejkal, přichází Fikar.

62
    Po rohovém kopu se ke střele dostal Lorenc, jeho technická střela ale skončila pouze na tyči domácí branky!

54
    Domácí vstoupili do druhého poločasu aktivně, k pořádnému zakončení se ale neumí dostat.

46
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Podraza, přichází D' Agnelli.

46

Skončil první poločas Celostátní ligy staršího dorostu, ve kterém domácí FC Hlučín prohrává nad FC Vysočina Jihlava 1:2. Do vedení poslal hosty Řezáč, na jeho trefu ale dokázal odpovědět Ságner. Vedení si hosté vzali o chvíli zase zpět, když se trefil Šteffl. Sledujeme vyrovnané utkání a druhý poločas nám ještě nabídne napínavou zápletku.

45

45
    Za záchrannou brzdu musel zatáhnout i hostující Lorenc a rozhodčí vytahuje další žlutou kartu.

42
    Holiš zastavil protiútok soupeře pouze za cenu faulu a vidí od rozhodčího žlutou kartu.