Rheindorf Altach – Sturm Graz 1:1 (kon.) | Austria – Ried 2:0 (kon.) | Admira – Wolfsberger 4:1 (kon.)
St. Pölten – Mattersburg 2:2 (kon.)
SC Rheindorf Altach
1:1 (0:0)
SK Sturm Graz
Sobota 19.11.2016, 16:00 • CASHPOINT Arena, Altach (kapacita: 8.500 diváků) • Rakouská Bundesliga • 15. kolo

Dlouhou dobu jsme sledovali vyrovnaný zápas. První branku vstřelili domácí v době, kdy jejich soupeř hrál bez vyloučeného Schoissengeyera. Prosadil se Oberlin. Minutu před koncem nastavení vyrovnal Koch. Tento zápas tak končí remízou, která je z pohledu hostujícího celku velmi cenná. (17:55:18)

90+3
    90+2. KOCH - 1:1

90+2
    Sturm Graz právě vstřelil branku!
    Parádní přihrávku dostal do volného prostoru hostující KOCH. Doběhl k míči, vší silou se do něj opřel je z toho nádherná branka znamenající vyrovnání. Hosté hrající v deseti vyrovnávají ve druhé minutě nastaveného času.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty.

90
    Hraje se poslední minuta hry v základní hrací době, uvidíme, kolik minut sudí nastaví.

88
    V poklidném tempu se zápas dohrává, domácí, kteří hrají proti deseti hráčům soupeře, se dostali do vedení a zápas kontrolují.

87
    Žlutou kartu dostává Schreiner (SC Rheindorf Altach).

84
    Domácí Harrer se dostal do střelecké pozice, jeho ránu tečoval mimo Schulz.

84
    Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Dovedan, přichází Salomon.

84
    Střídání v týmu SK Sturm Graz: ze hřiště odchází James Jeggo, přichází Kienast.
    82. Dimitri OBERLIN - 1:0

82
    Rheindorf Altach právě vstřelil branku!
    Jeden z hostující beků se dostal pod tlak, udělal obrovskou chybu. Míč přihrál do běhu domácímu týmu. DIMITRI OBERLIN se k míči dostal a dokázal obehrát brankáře. Zakončení do prázdné branky odstartovalo pořádnou vlnu radosti domácích fanoušků.

80
    Domácí mají k dispozici rohový kop, rozehrávat jej bude Dovedan. Do zakončení se on ani jeho spoluhráči nedostali.

79
    Dostáváme se do poslední desetiminutovky zápasu, na úvodní branku stále čekáme, aktivnější je nyní Altach, ale do zakončení se ne a ne dostat.

76
    Domácí fotbalisté mají není více ze hry, ale nemohou se probojovat do zakončení.

76
    Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Prokopiс, přichází Harrer.