PSG – Nantes 2:0 (kon.) | Nancy – Dijon 1:0 (kon.) | Bastia – Montpellier 1:1 (kon.)
Toulouse – Méty 1:2 (kon.) | Rennes – Angers 1:1 (kon.)
SC Bastia
1:1 (1:0)
Montpellier HSC
Sobota 19.11.2016, 20:00 • Stade Armand Cesari, Furiani (kapacita 16000) • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 13. kolo

Já se s vámi pro dnešní večer loučím. Na počtenou. (21:53:10)

A máme tu konec. Utkání nám nakonec končí zaslouženou remízou. V prvním poločase byl jednoznačně lepším celkem ten domácí, který může jen mrzet, že nedokázal vstřelit více branek než pouze tu jednu. Ve druhém poločase se však průběh hry vyrovnal a hosté dokázali z protiútoku skóre srovnat. Oba týmy tak získávají bod a rozcházejí se nerozhodně.

90+3

90+2
    Tak to vypadá, že se oba týmy rozjedou shodně po jednom bodu.

90+1
    Hlavní arbitr dnešního utkání nastaví dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    A obrovská šance domácích! K balonu se po standardní situaci dostal Allan Saint-Maximin, který v pokutovém území obešel dva obránce a jeho parádní technická střela jen těsně minula branku Pionniera!

90
    A v závěru ještě jedna standardní situace pro domácí celek!

88
    Domácí měli výhodu standardní situace, ale pro centrovaný balon si vyběhl brankář Laurent Pionnier, který ho zachytil do svých rukavic.

87
    Střídání v týmu SC Bastia: ze hřiště odchází Sadio Diallo, přichází Jerson Cabral.

85
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Jérôme Roussillon, přichází Daniel Congré.

85
    Znovu to byl Kévin Bérigaud, který se pokusil nacentrovat před branku Bastie, ale tentokrát netrefil balon ideálně, jelikož skončil až za brankou.

83
    Bérigaud poslal centr do pokutového území Bastie, ale tam stáli připravení obránci, kteří balon odhlavičkovali mimo předbrankový prostor.

80
    Utkání je v posledních minutách opatrné, jelikož ani jeden celek nechce prohrát.

79
    Na konci celé akce po standardní situaci byl Enzo Crivelli, který se pokusil vystřelit, ale jeho pokus zamířil vysoko nad branku Laurenta Pionniera.

79
    Momentálně však budou moci zahrozit domácí ze standardní situace.

78
    Konec utkání se nám blíží a skóre je stále vyrovnané. Lepším celkem je v posledních minutách ten hostující, ale žádné vyložené šance zatím nepřicházejí.

76
    Stéphane Sessègnon však branku přestřelil a ze standardní situace žádné nebezpečí nevzniklo. Brankář Thomas Vincensini bude odkopávat od své branky.

75
    Hosté budou mít k dispozici standardní situaci z nějakých sedmnácti metrů! Velmi dobrá pozice.

72
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Souleymane Camara, přichází Kévin Bérigaud.

Petr Peleška

Branky: 6. Skhiri (vla.) – 55. Mounié (Camara)

Karty:   50. Cioni (BSA), 54. Nangis (BSA)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 11:8. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 15:14.
    SC Bastia: Vincensini – Cioni, Peybernes, Marange, Bengtsson – Mostefa (C), Coulibaly (66. Keita) – Saint-Maximin, Diallo (87. Cabral), Nangis – Crivelli.
    Náhradníci: Charruau – El Kaoutari, Houri, Keita, Cabral, Raspentino, Magnetti.

Montpellier HSC: Pionnier – Deplagne, Hilton (C), Saint-Ruf, Roussillon (85. Congré) – M. Sanson, Skhiri – Camara (72. Bérigaud), Boudebouz, Sessègnon – Mounié.
    Náhradníci: Jourdren – Congré, Vanden Borre, Mongongu, Lasne, Bérigaud.

Rozhodčí: Moreira – Lombard, Hebrard