Bílina – Kobra 6:2 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Jablonec 1:4 (kon.) | Poruba 2011 – Nový Jičín 5:3 (kon.)
Šumperk – Val.Meziříčí 6:4 (kon.) | Hodonín – Opava 8:4 (kon.) | Nymburk – Mor. Budějovice 6:4 (kon.)
Řisuty – Vrchlabí 7:6 (kon.) | Písek – David Servis 0:4 (kon.) | Žďár n/S – Klatovy 7:3 (kon.)
Sokolov – Most 5:0 (kont.) | Pelhřimov – Havlíčkův Brod 2:11 (kon.) | Děčín – Trutnov 0:2 (kon.)
konec
SHK Hodonín
8:4 (2:3, 2:0, 4:1)
HK Opava
Sobota 24.02.2018, 17:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského, Hodonín • 2. liga skupina Východ (ČR) • 48. kolo
Předzápasové kurzy: 1.15 8.0 8.0
Partner:
   
  57:11
  Opava právě vstřelila branku!
  Teď už se hosté gólu dočkali! Na modré čáře napřáhl ke střele Tichý a tu tečoval přímo před brankářem PETR WOLF takovým způsobem, že puk zapadl přesně mezi Halodovy betony. Asistence: Josef Tichý, Daniel Slavík.
   
  54:37
  Drtiči právě vstřelili branku!
  Hodonín odskakuje Opavě na rozdíl pěti branek! Hložánek si vyměnil puk s Peškou a našel volného JAKUBA SAJDLA, který se opřel do puku a prostřelil vše, co mu stálo v cestě včetně hostujícího brankáře! Asistence: Erik Hložánek, David Peška.
   
  51:35
  Drtiči právě vstřelili branku!
  Opava už hrála v plném počtu, domácí ale pokračovali v útočné kombinaci. Na modré čáře si řekl o přihrávku Marek Haloda, už napřahoval ke střele, všiml si ale ještě lépe postaveného JANA MATĚJKY, který z předbrankového prostoru doklepnul puk za Waneckiho, který se nestihl přesunout. Asistence: Marek Haloda, Petr Jurča.
   
  45:34
  Drtiči právě vstřelili branku!
  Hodonín měl signalizovanou výhodu a hrál s šesti hráči v poli. VÍT ČERNOHOUS si s pukem najel do pravého kruhu a odtud napřáhl ke střele, která zapadla přesně pod horní tyč! Asistence: Petr Jurča, Marek Haloda.
   
  40:32
  Drtiči právě vstřelili branku!
  Klasickou početní výhodu už Hodonín využívá! Po spolupráci s Kadlecem se prosazuje MICHAL ROMANČÍK a Drtiči odskakují Opavě na rozdíl dvou branek. Asistence: Jakub Kadlec, Michal Kuba.
   
  38:43
  Drtiči právě vstřelili branku!
  Domácí využívají dvojnásobnou přesilovou hru a ujímají se vedení v zápase! Po ose Mojžíš – Romančík se dostal puk na pravou stranu k JAKUBU KADLECOVI, který se nemýlil a upravuje skóre na 4:3! Asistence: Michal Romančík, Martin Miklík.
   
  31:39
  Drtiči právě vstřelili branku!
  Tuto gólovou šanci už domácí využívají! Kobylík vystřelil od pravého mantinelu do skrumáže těl před bránou, kde se k puku dostal Charvát a všiml si volného Matějky, který si najížděl z opačné strany útočného pásma a přihrál mu kotouč přesně na hůl, JANU MATĚJKOVI tak už jen stačilo doklepnout puk do odkryté části klece, kam už Wanecki nedosáhl! Asistence: Matěj Charvát, Richard Kobylík.
   
  12:09
  Opava právě vstřelila branku!
  Opava pokračovala v útočení a nakonec tato akce končí gólem! Po Wolfovi se k puku dostal Jiří Šindelář, který vystřelil od modré čáry a jeho střela byla tečovaná. Hráči si nebyli jistí, kde je puk, protože dlouhou dobu plachtil ve vzduchu, až dopadl do brankoviště za hodonínského brankáře a toho si všiml BOHUMIL HERMAN, kterému pouze stačilo kotouč doklepnout za brankovou čáru! Asistence:Jiří Šindelář, Petr Wolf.
   
  04:28
  Drtiči právě vstřelili branku!
  Dnes o góly není nouze! Máme tady další branku a tentokrát se opět trefují domácí hráči. Pavel Mojžíš získal puk na modré čáře a posunul jej MARTINU MIKLÍKOVI, který z levé strany napřáhl a trefil přesně místečko, které neměl hostující brankář pokryté. Asistence: Pavel Mojžíš, Petr Jurča.
   
  02:55
  Opava právě vstřelila branku!
  Co minuta, to gól! Opava otáčí stav utkání ve svůj prospěch a ujímá se vedení v zápase! Hosté rozjeli kombinaci v útočném pásmu, načež se puk dostal k JOSEFU TICHÉMU a tak z pravé strany útočného pásma vystřelil, puk se odrazil od hodonínskéh brankáře do předbrankového prostoru a toho tentýž hráč využil a doklepl touš za ležícího Halodu! Asistence: Jan Štindl, Daniel Slavík.
   
  01:38
  Opava právě vstřelila branku!
  Ve druhé minutě hry máme vyrovnáno! Opava na svou odpověď nenechala dlouho čekat. Ve středním pásmu si přebral puk PATRIK RAČEK, který neměl nikoho, komu by mohl přihrát a tak si sám najel do útočného pásma, odkud střílel přes hodonínského obránce a touto střelou překvapil Ondřeje Halodu, kterému puk proletěl nad lapačkou! Asistence: Zsolt Kiss.
   
  00:15
  Drtiči právě vstřelili branku!
  První branka hry padla hned po patnácti vteřinách hry a Drtiči jdou do vedení! Vhazovaní po Waneckiho levé ruce vyhrál Jakub Sajdl a kotouč se dostal přesně na hůl PAVLA MOJŽÍŠE, který se okamžitě opřel do střely a překonává opavského brankáře! Asistence: Jakub Sajdl, Michal Kuba.

  Ivan Hochman

  Branky a nahrávky: 1. Mojžíš (Sajdl, Kuba), 5. Miklík (Mojžíš, Jurča), 32. Matějka (Charvát, Kobylík), 39. Kadlec (Romančík, Miklík), 41. Romančík (Kadlec, Kuba), 46. Černohous (Jurča, Haloda M.), 52. Matějka (Haloda M., Jurča), 55. Sajdl (Hložánek, Peška) – 2. Raček (Kiss), 3. Tichý (Štindl, Slavík), 13. Herman (Šindelář, Wolf), 58. Wolf (Tichý, Slavík)


  SHK Hodonín: Haloda O. (Kotvan) – Miklík, Mojžíš (A), Haloda M., Kobylík, Žabčík, Kužílek – Romančík, Kuba, Sajdl (A) – Jurča, Charvát, Matějka – Peška, Černohous (C), Hložánek – Kadlec

  Trenér: Roman Čechmánek

  HK Opava: Wanecki (Plánovský) – Kiss, Šindelář (C), Tichý, Slavík – Raček, Pělucha, Bitomský – Herman, Rousek, Štindl – Maxner, Wolf (A), Malina

  Trenér: Zdeněk Pavelek

  Rozhodčí: Vrba – Vašíček, Kráľ