Olomouc – Ústí n/L 5:1 (kon.)
HC Olomouc
5:1 (4:0, 0:0, 1:1)
HC Slovan Ústí nad Labem
Neděle 04.11.2012, 15:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • 1. liga (ČR)

57:54
    Za zdržování hry je vyloučen na dvě minuty Ondřej Holomek (UNL).

46:42
    Mora bude hrát přesilovku. Za hákování je vyloučen Ondřej Holomek (UNL).

39:25
    Vyloučení na obou stranách. Dvě plus dvě minuty za hru vysokou holí dostává hostující Čermák a menší trest za hrubost dostává domácí Kucharczyk.

35:02
    Matěj Pekr (OLO) je vyloučen na dvě minuty za hákování. Přesilovka pro Ústecké Lvy.

20:19
    Za podražení je potrestaný hostující gólman Orct, jeho trest si odsedí Robin Kovář (UNL).

14:36
    Pšurný (UNL) si dělal prostor v olomoucké třetině, za hákování na něj si odsedí dvouminutový trest Jiří Řípa (OLO).

Luděk Stránský

Branky a nahrávky: 1. Bartoň (Řípa), 6. Diviš (Kucharczyk, Lhotský), 8. Pekr (Ondrušek), 11. Pekr, 60. Pekr (Řípa, Ondrušek) - 46. Handlovský (Kovář)

HC Olomouc: Halász (Lukáš) – Bartoň (C), Ondrušek, Lhotský, Staněk, Cartelli, Houdek, Janáček, Nedbálek – Pekr, Řípa, Herman – Švaňhal, Diviš, Selingr – Kucharczyk, Dopita, Hampl – Rác, Heža, Vodný.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Koutský (8. Orct) – Poživil, Smetana, Holomek, Vobořil, V. Brož, Sklenička, Pavlík, Motejlek – Kovář, Roubík (C), Handlovský – Kloz, Boháč, Laš – Tůma, Čermák, Pšurný – Pořický, Matai, Rod.

Rozhodčí: Pešina, Humpolíček – Klein, Lukš