Mechelen – Standard 0:2 (kon.) | Club Bruggy – Mons 2:0 (kon.) | Charleroi – Beerschot 1:0 (kon.)
Lokeren – Gent 2:2 (kon.) | Lierse – Cercle 1:1 (kon.) | Waasland-Beveren – Kortrijk 1:0 (kon.)
Sporting Lokeren
2:2 (1:0)
KAA Gent
Sobota 15.12.2012, 20:00 • Daknam Stadion, Lokeren • Belgická Jupiler Pro League

69
    Gent právě vstřelil branku!
    A je srovnáno! Další rohový kop Brülse končí brankou a opět jej dokázal správně nasměrovat ILOMBE MBOYO. Po téměř totožné akci jako před pár minutami Gent srovnává stav utkání a může ještě pomýšlet na vítězství.

62
    Druhý poločas je zatím velice bohatý na góly. Gent byl od chvíle, kdy inkasoval branku lepším týmem a nyní se jim to podařilo zúročit. Rohový kop Brülse umístil hlavou mezi tři tyče ILOMBE MBOYO.

50
    Lokeren právě vstřelil branku!
    Výměna obránců v jedenáctce Gentu však útok Lokerenu nezastavila. Rafinha odehrál míč pouze na Hamdi HARBAOUIHO, jenž posílá Lokeren krátce po začátku druhého poločasu do dvoubrankového náskoku.

45+2
    Tak přeci jen vidíme v prvním poločase branku. Z přímého kopu otevírá skóre utkání IVAN LEKO a to těsně před odchodem do šaten.