Mechelen – Standard 0:2 (kon.) | Club Bruggy – Mons 2:0 (kon.) | Charleroi – Beerschot 1:0 (kon.)
Lokeren – Gent 2:2 (kon.) | Lierse – Cercle 1:1 (kon.) | Waasland-Beveren – Kortrijk 1:0 (kon.)
Sporting Lokeren
2:2 (1:0)
KAA Gent
Sobota 15.12.2012, 20:00 • Daknam Stadion, Lokeren • Belgická Jupiler Pro League

90
    Výměna hráčů probíhá i na druhé straně. Remacleho nahrazuje Mohamed Messoudi.

89
    Střídání na straně Lokerenu. Patosi je nahrazen Jore Trompetem.

78
    Druhé střídání probíhá i na straně domácích fotbalistů. Na místo střelce dnešní první branky Ivana Leka přichází Miloš Marič.

78
    Nyní však Amposta Cesar Arzo dostává žlutou kartu.

75
    Další střídání naplánoval trenér hostů. Ibrahima Conte nahradí na trávníku Yaya Soumahara.

72
    Soumahoro mohl dovršit obrat Genku, vyslal tvrdou střelu po zemi, kterou brankář Boubacar skvěle vyrazil.

70
    Trenér Maes reaguje na nepříznivý vývoj, který přinesly poslední minuty a Mokulu Tembeho nahradí Enes Saglik.

69
    Gent právě vstřelil branku!
    A je srovnáno! Další rohový kop Brülse končí brankou a opět jej dokázal správně nasměrovat ILOMBE MBOYO. Po téměř totožné akci jako před pár minutami Gent srovnává stav utkání a může ještě pomýšlet na vítězství.

62
    Druhý poločas je zatím velice bohatý na góly. Gent byl od chvíle, kdy inkasoval branku lepším týmem a nyní se jim to podařilo zúročit. Rohový kop Brülse umístil hlavou mezi tři tyče ILOMBE MBOYO.

50
    Harbaoui však dostává za svou oslavu branky žlutou kartu.

50
    Lokeren právě vstřelil branku!
    Výměna obránců v jedenáctce Gentu však útok Lokerenu nezastavila. Rafinha odehrál míč pouze na Hamdi HARBAOUIHO, jenž posílá Lokeren krátce po začátku druhého poločasu do dvoubrankového náskoku.

46
    Trenér Peeters posílá do druhé půle čerstvou sílu. Místo Alvarada vběhl na trávník Valery Nahayo.

45+2
    Za protesty si ještě vysloužil žlutou kartu Christian Brüls.

45+2
    Tak přeci jen vidíme v prvním poločase branku. Z přímého kopu otevírá skóre utkání IVAN LEKO a to těsně před odchodem do šaten.

43
    Maréval podrazil jednoho ze soupeřů a rozhodčí Wouters tak musel sáhnout pro žlutou kartu.

27
    Mboyo přešel přes De Bocka a brankář Boubacar, jenž si také přezdívá Copa, zastavuje jeho cestu za první brankou utkání.

15
    Dva rohové kopy Lokerenu v řadě. Při tom druhém dobře hlavičkoval Harbaoui, jeho pokus o otevření skóre dnešního zápasu však na brankové čáře zastavil Van der Bruggen.