Nymburk – Jindř. Hradec 7:0 (kon.) | Chotěboř – SHK Hodonín 2:8 (kon.) | Kolín – Technika Brno 4:0 (kon.)
Klášterec nO – Jablonec n/N 5:3 (kon.) | Žďár n/S – Mor. Budějovice 5:4 (kon.)
SC Marimex Kolín
4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
HC Technika Brno
Neděle 06.01.2013, 17:00 • Zimní stadion Kolín • 2. liga skupina Střed (ČR)

53:57
    Vyloučen Michal Brzobohatý (TECH) na 2 minuty za sekání.

51:06
    Další vyloučení Kolína. 2- minutový trest za podražení si jde odpykat David Šafránek.

45:43
    Za domácí potrestán Martin Barták na 2 minuty za vysokou hůl.

38:54
    Za hákování vyloučen Jiří Zapletal (TECH) na 2 minuty.

34:37
    Tomáš Pácal vyhodil puk z obranné třetiny mimo hřiště, to však znamená podle pravidel 2 minuty a zdržování hry.

32:00
    Na 2 minuty za držení potrestán brněnský Vlastimil Odehnal.

23:39
    První vyloučení domácích dnešního utkání. Domácí gólman František Moravec potrestán na 2 minuty za podražení - trest odpykává Marek Březina.

16:40
    Máme tu další vyloučení ze strany Techniky. Na 2 minuty za hákování si odpyká trest na trestné lavici Bělohlávek. A Kozlové si zahrají další přesilovou hru!

14:00
    Mnoho šancí a dorážek měl teď domácí celek. Před Chvátalovou brankou se udělal veliký chumel a kozlové se snažili dorazit puk do branky. Nakonec sudí zapískal faul hostů na 2 minuty za sekání- trest odpykává Jiří Kozák.

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 5. Kadlec, 29. Šafránek (Ježek), 29. Malý (Vágner, Kadlec), 43. Malý (Vágner)

SC Marimex Kolín: Moravec (Brázdil) - Nedbal, Hanzl, Barták, Pácal, Pýcha, Březina, Špringl - Malý, Kadlec, Cerk - Morkes, Skokan, Jankovský - Zumr, Ježek, Šafránek - Pospíšil, Vágner
    HC Technika Brno: Chvátal (Novák) -Habrovec, Žalud, Bilčík, Štíndl, Zapletal, Klimeš, Valeš, Košecký, Rajnoha, Sedláček, Fadrný, Česnek, Benýšek, Odehnal, Kozák, Bělohlávek, Hnilička, Mráz, Brzobohatý, Látal