Břeclav – Jindř. Hradec 6:3 (kon.) | SHK Hodonín – Technika Brno 7:2 (kon.) | Tábor – Jablonec n/N 7:5 (kon.)
Poruba 2011 – Nový Jičín 6:1 (kon.) | Přerov – Prostějov 6:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Frýdek-M. 1:10 (kon.)
Opava – Karviná (Baník) 4:2 (kon.) | Bílina – Milevsko 4:3 (po pr.) | Sokolov – Kobra 9:2 (kon.)
Klatovy – Klášterec nO 5:3 (kon.) | Vsetín – Havířov 4:1 (kon.) | Pelhřimov – Mor. Budějovice 5:4 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
6:1 (0:0, 3:1, 3:0)
HK Nový Jičín
Sobota 26.01.2013, 17:00 • ZS SAREZA, Ostrava – Poruba. • 2. liga skupina Východ

59:46
    Jan Fišera dostává 2 minuty za sekání. Poruba dohraje utkání v přesilovce.

42:39
    Michal Horák navíc vyfasoval od hlavního sudího 10 minut za nesportovní chování.

41:00
    Nový Jičín si zahraje v úvodu třetí části přesilovku. Petr Seidler inkasuje 2 minuty za sekání.

37:55
    V témže čase si vysloužil hostující Adam Uhlár osobní trest na 10 minut za nesportovní chování.

33:56
    Síly na ledě se vyrovnají. Adam Uhlár dostává 2 minuty za hákování. Hraje se 4 na 4, následně začne zkrácená porubská přesilovka.

32:10
    Jiří Hašek si však pomohl útočným faulem, od hlavního sudího dostává 2 minuty za vysokou hůl. Přesilovka pro Nový Jičín.

26:45
    Poruba si zahraje přesilovou hru. Veterán Petr Gulda je potrestán dvěma minutami za hákování.

25:01
    Martinu Bučkovi se verdikt očividně nelíbil a jeho protesty ocenil sudí Šutara desetiminutovým osobním trestem za nesportovní chování.

19:59
    Se závěrečnou sirénou tady máme ještě další dvě vyloučení. Lukáš Vrána je potrestán 2 minutami za napadení, hostující Michal Horák inkasuje 2 minuty za hrubost. Druhá část bude začínat 4 na 4.

14:20
    Po buly nabral rychlost Michal Chvostek a jen za cenu faulu jej musel zastavit Rudolf Wolf. Verdikt sudího Šutary zní hákování a hosté si zahrají třetí přesilovku.

11:56
    Marian Skaloš inkasuje 2 minuty za podražení a Poruba si zahraje druhou přesilovku.

07:45
    Bylo to však s faulem a domácí si zahrají první přesilovku. Za sekání je potrestán Václav Martinčík.

05:01
    Hlavní rozhodčí viděl další faul na porubské straně. Marek Pavlačka si odpyká 2 minuty za hákování. Nový Jičín má k dispozici další přesilovku.

02:28
    První vyloučení zápasu. Hákováním si pomohl Jiří Hašek a už míří na lavici hanby. Přesilovka pro Nový Jičín.

Adam Bagar

Branky a nahrávky: 29. Kilnar (Vrána), 31. Krayzel (Slavík), 38. Seidler (Kilnar), 48. Krayzel (Sedlář, Šindelář), 49. Kilnar (Vrána), 50. Sedlář (Krayzel, Vaněk) - 27. Horák (Macháček, Skaloš)

HC RT TORAX Poruba 2011: Gleich (Rudl) – Šindelář, Mládenka, Prokop P., Prokop L., Wolf, Slavík, Axman, Vychodil – Sedlář, Krayzel, Vaněk – Buček, Vrána, Seidler – Hašek, Pavlačka, Piják – Holuša, Kilnar.
    HK Nový Jičín: Šrámek (Kozák) – Andrýsek, Vašut, Hradil, Horák, Gulda P., Fišera, Chvostek F. – Gulda D., Brynecký, Hruška, Skaloš, Martinčík, Tomášek, Macháček, Škumát, Zedník, Chvostek M., Uhlár.

Rozhodčí: Šutara – Bojda, Mikler.