Kerkrade – Heerenveen 1:0 (kon.) | Arnhem – Venlo 0:1 (kon.) | Willem II – Alkmaar 2:0 (kon.)
Zwolle – Den Haag 4:2 (kon.) | Feyenoord – Breda 1:0 (kon.) | Groningen – Ajax 0:2 (kon.)
Twente – Eindhoven 3:1 (kon.) | Utrecht – Heracles 3:0 (kon.) | Nijmegen – Waalwijk 1:2 (kon.)
FC Utrecht
3:0 (0:0)
Heracles Almelo
Neděle 12.05.2013, 14:30 • Stadion Galgenwaard • Nizozemská Eredivisie

Děkuji Vám za pozornost a u dalšího přenosu na shledanou ! (16:28:59)

Skončilo nám utkání, které nabídlo dva rozdílné poločasy. Nejprve v prvním nebylo nic k vidění, ale druhý nabídl tři branky červenou kartu navrch. Skore otevřel v 54. minutě Cedric van der Gun, který využil krásnou přihrávku Mulengy a do prázdné branky skoroval. V minutě 71. Davidson stahuje Asaru a vidí po právu rovnou červenou kartu a navrh sudí píská pokutový kop, ten k pravé tyči proměňuje Mulenga. Brankový účet dnešního utkání uzavírá Toornstra po krásném pasu Asary.

90
    Sudí nenastavuje ani minutku.

87
    Domácí taktéž využívají poslední střídání. Na hřiště nastupuje Kai Heerings a za mohutného vyvolávání svého jméno se s trávníkem loučí Jan Wuytens.

85
    Tvrdou střelu předvádí záložník Heraclesu van Dijk, ale jeho střelu brilantně Ruiter vyráží!

83
    Nana Asare nachytán v postavení mimo hru a je ještě napomínán za kopnutí míče do zámezí po odpískání.

82
    Povedenou akci domácích ukončuje praporek pomezního arbitra.

80
    Heracles naposled střídá. Pod sprchy míří Dragan Paljič a na trávník Leon van Dijk.

78
    Ostrý zákrok v rohu velkého vápna předvádí Koenders, ale rozhodčí zůstává v klidu a nechává pokračovat ve hře.

76
    Nana Asare je při chuti a vysílá dalekonosnou pumelenici se kterou má Pasveeren problémy !

74
    Utrecht právě vstřelil branku!

Domácí zahajují brankové hody! Asare se krásně uvolňuje a ještě krásnou přihrávkou nohu přes nohu nachází JENSE TOORNSTRA a ten do prázdné branky neomylně skoruje!

73
    Hosté střídají. Na trávník míří Matthias Schamp, nahrazuje Kwame Quansaha.

72

JACOB MULENGA bez problémů proměňuje pokutový kop!

71
    Jason Davidson vidí rovnou červenou kartu a míří do sprch.

71
    V malém vápně Davidson stahuje Asaru a je nařízen pokutový kop!

70
    Dvojité střídání pro domácí. Hřiště opouštějí Cedric van der Gun a Johan Mårtensson. Nahradí je Anouar Kali a Edouard Duplan.