Janov – Inter 0:0 (kon.) | Fiorentina – Palermo 1:0 (kon.) | Chievo – Turín 1:1 (kon.)
Udinese – Atalanta BC 2:1 (kon.) | Lazio – Sampdoria 2:0 (kon.) | Neapol – Siena 2:1 (kon.)
Parma – Bologna 0:2 (kon.) | AC Milán – AS Řím 0:0 (kon.)
Parma Calcio 1913
0:2 (0:1)
Bologna FC
Neděle 12.05.2013, 18:00 • Stadio Ennio Tardini, Parma, Itálie • Italská Serie A

V dnešním zápase zvítězili hráči Bologne, kteří si do tabulky připisují tři body za výhru nad hráči z Parmy. Po trefách Taidera a Moscardelliho vyhrávají hosté 0:2. Ode mne je to pro dnešek vše, přeji Vám příjemný zbytek večera a u dalšího online přenosu opět na počtenou! (19:53:56)

Držení míče: 59% – 41%
    Střely: 10 – 8
    Rohové kopy: 13 – 2
    Fauly: 23 – 14

90+3
    Mesbah ostře fauloval soupeře a oprávněně mu rozhodčí Di Paolo uděluje žlutou kartu.

90+3
    Rozbíhá se poslední minuta nastavení, u míče jsou domácí hráči, kteří se chtějí prosadit.

90+1
    Přímý kop budou zahrávat hráči Bologne, kteří si budou chtít ještě pojistit dnešní vítězství nad domácí Parmou.

90
    Druhý poločas se nám prodlouží o celé tři minuty, které dávají Parmě menší šanci se prosadit.

89
    Za malý okamžik se dozvíme od rozhodčího, kolik minut se bude nastavovat k druhému poločasu.

88
    Zápas se blíží ke svému konci. Míč drží u svých nohou hráči Parmy, kteří se i nadále snaží projít přes obranu Bologne.

87
    Ofsajd! Rozhodčí Di Paolo na znamení pomezního rozhodčího píská ofsajd. Do ofsajdové pasti se chytil Taider.

86
    Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Diamanti, přichází Guarente.

85
    Hráč Bologne, Frederik Sørensen může pokračovat ve hře a zapojuje se do dalšího útoku svého týmu.

84
    Sørensen zůstává po souboji ležet na zemi. Jsou k němu přivoláni zdravotníci, kteří ho ošetří.

83
    Na hřišti je další čerstvá síla, která by mohla pomoct domácímu celku ke snížení náskoku Bologne.

83
    Střídání v týmu Parma FC: ze hřiště odchází Parolo, přichází Morrone.

81
    Domácí hráči zastavili útok soupeřů a mohou přeběhnout do rychlého přečíslení, které se jim naskytlo.

80
    Rozbíhá se poslední desetiminutovka dnešního utkání. Prozatím to lépe vypadá pro hráče Bologne, kteří stále drží dvoubrankový náskok a urputně se brání.

79
    Bologna podniká samé zajímavé útoky, které se jim daří až na tento, který končí ofsajdem, ve kterém se ocitl Amauri.

77
    Zápas zcela ožil a fanoušky to ovlivnilo také. Na stadionu Ennio Tardini panuje velmi hezká atmosféra a Bologna drží míč pod kontrolou.