Převýšov – Kladno 1:0 (kon.) | Sparta B – Č. Lípa 6:1 (kon.)
6:1 (4:0)
FK Arsenal Česká Lípa
Neděle 12.05.2013, 10:15Česká fotbalová liga

To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký zbytek víkendu. (12:13:58)

A je dobojováno. Utkání nakonec zcela jasně ovládla rezerva pražské Sparty, která rozstřílela Českou Lípu 6:1. Velkou zásluhu na tomto vítězství má Lukáš Juliš, který se trefil hned třikrát. Vítězství Sparty bylo zcela zasloužené.

90
    Sparta právě vstřelila branku!
    Tečku za dnešním utkání udělal LUKÁŠ POUČEK, který zvýšil na rozdíl pěti branek!

89
    Reiter přihrál na malé vápno, kde byl LUKÁŠ JILUŠ, který tak dokonal svůj hattrick.

79
    Česká Lípa právě vstřelila branku!
    Tak hosté se dočkali alespoň čestného úspěchu a snižují na rozdíl tří branek. Po centru Novotného se prosadil PETR MULLER.

55
    K míči se postavil Konaté, ale Bojčuk jeho střelu vystihl a míč vyrazil. Stav utkání se tedy nemění.

54
    Byla nařízena penalta pro domácí tým!

46

Druhá půle začne zhruba v 11:17.

První poločas je za námi. Jasně v něm dominovali domácí mladíci, kteří vstřelili čtyři branky a nad Českou Lípou tak vedou 4:0. Vypadá to, že o vítězi tohoto duelu je rozhodnuto, ale druhý poločas bude určitě ještě zajímavý.

44
    Tak domácí se přeci jen ještě prosadili a už vedou o čtyři branky. Domácí brankář rychle rozehrál na Jánoše, ten okamžitě vysunul LUKÁŠE JULIŠE, který se ani tentokrát nemýlil.

27
    Tak to už zavání debaklem, protože Sparta jde do vedení o tři branky. Matoušek šikovně vysunul LUKÁŠE JULIŠE, který technickou střelou překonal Bojčuka.

23
    Ke střele se dostal aktivní Miskovič, jeho ránu Bojčuk vyrazil, ale u míče byl jako první ADAM KUČERA, který zvýšil vedení svého celku.

20
    Po prvních dvaceti minutách vedou stále domácí mladíci o jednu branku.

10
    A domácí jdou do vedení. Konaté prošel po pravé straně a před bránou našel JIŘÍHO MISKOVIČE, který se trefil poprvé v ČFL!

6
    Hosté z České Lípy zahrávali další rohový kop, ale ani po něm se stav zápasu nemění.

Jakub Kopřiva

Branky: 10. Miskovič, 23. Kučera, 27. Juliš, 44. Juliš, 89. Juliš, 90. Pouček – 79. Müller

Neproměněná penalta: 55. Konaté (SPB), brankář Bojčuk zneškodnil

AC Sparta Praha B: Holý – Karafiát, Hovorka, Tomášek, Macháč – Matoušek, Miskovič, Jánoš, Kučera – Juliš, Konaté
    FK Arsenal Česká Lípa: Bojčuk – Bína, Nesvadba, Sedláček, Novotný, Kučera, Muller, Patka, Schön, Ježdík, Dudka

Rozhodčí: Pešek