Janov – Inter 0:0 (kon.) | Fiorentina – Palermo 1:0 (kon.) | Chievo – Turín 1:1 (kon.)
Udinese – Atalanta BC 2:1 (kon.) | Lazio – Sampdoria 2:0 (kon.) | Neapol – Siena 2:1 (kon.)
Parma – Bologna 0:2 (kon.) | AC Milán – AS Řím 0:0 (kon.)
ACF Fiorentina
1:0 (1:0)
U.S. Citta di Palermo
Neděle 12.05.2013, 12:30 • Stadio Artemio Franchi (Firenze) • Italská Serie A

Přeji hezký den a u dalších přenosů se budu těšit za se za chvíli. (14:27:43)

Je dobojováno. Nakonec domácí vítězí, když o svém tříbodovém zisku rozhodli už v prvním poločase dobře hrajícím Tonim. Od druhé části fotbal prakticky zmizel díky dešti, a tak už jsme mnoho šancí neviděli. Bylo to spíše boj, který pohledný fotbal nenabídl. Tři body tedy patří ACF, Palermo jede domů bez bodů.

90+2
    Nastavují se tři minuty.

90
    Střela Miccoliho šla metr vedle, spíš než míč, trefil italský fotbalisty kaluže vody. Ty hodně otravují hráčům život ve druhém poločase.

90
    Jedna z posledních akcí pro Palermo, které bude zahrávat standardku.

89
    Ještě málem přišla pojistka. Romulův dloubák ale nevyšel, Sorrentino byl připraven.

87
    Fiorentina drží těsné vedení, hosty do nějakých pokusů na vyrovnání nepouští.

85
    Na posledních zhruba pět minut jde ještě Romulo místo Valera.

83
    Třetí a poslední střídání v mužstvu Palerma. Dohrál Faurlin, zbytek utkání dohraje Sanseverino.

82
    Druhé střídání připravilo domácí mužstvo ACF. Za Saviče přichází Hegazi.

80
    Viola stáhl zcela jasně Saviče, žlutá karta.

79
    Především hostům to uškodilo, v prvním poločase hráli ještě slušně, v této části už v podstatě zmizeli ze zeleného pažitu.

77
    Stále 1:0, mnoho šancí se v tomto poločase neudálo. Pro hráče je to velice obtížné bojovat na mokrém terénu.

73
    Luca Toni má odpracovanou solidní nedělní šichtu, jde se usušit do kabiny, na jeho místo jde Migliaccio.

71
    Zajímavá standardka v podání Jovetiče. Ten zahrával nacvičený signál, kterým našem samozřejmě Toni. Jeho hlavička šla pouze doprostředka branky, kde byl postaven Sorrentino.

70
    Hostující kouč chce oživit útočnou aktivitu svých svěřenců, zatím se to příliš nepodařilo.

68
    Zase nám prší a zase se nám žlutí. Na mokrém hřišti je nebezpečné chodit do skluzů, jeden takový předvedl García.

66
    Střídající Viola nyní prověřil pozornost Viviana. Ten musel chytit těžkou střelu na mokrém terénu, nadvakrát však míč zkrotil do náruče.