Podbrezová – Dubnica 0:1 (kon.) | Senec – R. Sobota 4:3 (kon.)
ŠK SFM Senec
4:3 (2:0)
MŠK Rimavská Sobota
sk Neděle 12.05.2013, 17:30 • NTC SFZ Senec • MONACObet liga

Rozhodca stretnutie ukončil a domáci nakoniec ubránili tesné víťazstvo 4:3. Senčania už v 58. minúte vyhrávali 4:0 no nakoniec tromi gólmi hostia zápas zdramatizovali. V 63. minúte na 4:1 upravil ADAM, v 71. minúte na rozdiel dvoch gólov upravil opäť ADAM a na rozdiel jediného gólu znižoval v 73. minúte Migaľa. Diváci v Senci mohli vidieť pekný behavý futbal z oboch strán a nechýbali ani góly, šance, pekné zákroky brankárov a zlé rozhodnutia rozhodcu Horvátha. Ďakujem za pozornosť a dovidenia. (19:19:55)

90+1
    Lupták fauloval prenikajúceho Gogoláka ale faul nepískol. Na druhej strane bol faulovaný Lupták a rozhodca píska. Toto vyvolalo u domácich priaznivcoch vlnu nevôle.

89
    Striedanie rimavskej soboty. Kubík nahradil Siheľského.

89
    Žltú kartu dostal hráč hostí Zvara.

88
    Ku lopte sa dostali hostia a môžu zaútočiť. Toto budú ešte ťažké chvíle pre domáci tím v desiatich.

86
    Inštrukcie od domáceho trénera domácemu kapitánovi Polgárovi o stave Železníka. Domáci budú dohrávať v desiatich keďže už nemôžu striedať a Železník na tom nie je dobre.

83
    Faul Poleťa na Železníka a Železník ostáva ležať na tráve. Poleť do tohto súboja vletel tak trošku bez rozumu a domáci hráč musí opustiť plochu na nosidlách.

81
    Domáci sa pomaly posúvajú až na polovicu hostí. Žiadna vážna šanca z toho ale nebola keďže hráči senca o loptu prišli po nepresnej prihrávke.

79
    Kuzma prenikol cez dvoch obrancov na ľavej strane, poslal center do šestnástky ale lopta mu skĺzla a skončila v rukaviciach Kostolanského.

78
    Posledné striedanie v domácom mužstve. Železník nahradil Bedecsa.

76
    Hanzel predlžoval hlavou loptu do behu na Kuzmu ale ten ju bohužiaľ nestihol a prvý sa k nej dostal Kostolanský.

75
    Strelec dvoch gólov Mikulič opustil trávnik a na jeho miesto naskočil Držík.

73
    Rimavská Sobota dala gól!
    Gól strelil MIGAĽA.
    Diváci sa na štadióne nestačia diviť čo sa to na ihrisku deje. MIGAĽA sa dostal na hranici šestnástky k lopte, vystrelil a Matlák nemal žiadnu šancu na loptu dosiahnuť.

71
    Gól strelil ADAM.
    Tentoraz si loptu na biely bod postavil ADAM a tentokrát už brankárovi nedal žiadnu šancu. Matlák síce vystihol smer strely ale strela bola prudká a dobre mierená k tyčke.

70
    Žltá karta pre Hanzela za ruku v šestnástke.

70
    Bola nariadená penalta pre hostí po ruke Hanzela.

67
    Nilaš fauloval Ujčíka. Kuzma poslal loptu do vápna, ktorú hlavou tečoval obranca hostí Zvara a brankár Kostolanský musel loptu vyraziť na roh. Senčanom sa z rohu gól streliť nepodarilo .