Ostrava B – Hulín 1:1 (kon.) | Slovácko B – Uničov 2:4 (kon.) | Zábřeh – Žďár n/S 4:1 (kon.)
FK Sulko Zábřeh
4:1 (2:0)
FC ŽĎAS Žďár n.Sázavou
Neděle 12.05.2013, 16:30 • Městský stadion • Moravskoslezská fotbalová liga

Skončil nám zápas, který byl bohatý na góly. První poločas měli na svých kopačkách domácí ale druhý poločas byl lepší Žďár. Zápas tedy končí 4:1. Já se svámi loučím a přeji příjemný zbytek neděle. (18:17:46)

90
    Poslední střídání domácích i celého zápasu odešel Nečas a přišel Nýdecký.

89
    Zábřeh právě vstřelil branku!

KOSTOREK si obehrál brankáře a do prázdné branky vklidu uklidil míč a Kostorek si dává druhý gól v zápasu.

86
    Druhé střídání domácích odešel autor třetího gólu domácích Zeher a přišel Vlachovíč.

84
    První střídání domácích odešel Pospíšil a přišel Balcárek.

83
    Poslední střídání hostí odešel Doležal a přišel Chmelíček.

82
    Domácí jsou pod velkým tlakem. Hostující hráč teď hlavičkoval těsně vedle domácí branky.

81
    Zábřeh je hodně zatažený ve svém vápně.

75
    Veselý dostal žlutou kartu za faul na domácího hráče.

75
    Iniciativu převzali hosté, a momentálně jsou lepší hosté.

73
    Druhé střídání hostí. Odešel Bureš a přišel Hlouš.

70
    Marek Vomela uviděl žlutou kartu na Šichora.

68
    Do útoku se hnali hosté ale míč byl sražen na rohový kop.

63
    Dnešní utkání sleduje 220 diváků.

61
    První střídání odešel Cipruš a přišel Nedvěd.

56
    Žďár n.Sázavou právě vstřelil branku!

Pohanka si vytvořil po důrazu ve vápně hlavičkou poslal míč k levé tyči.

54
    Bureš připravil krásnou přihrávkou tutovku Heidovi ale Šustr bravúrvně vyrazil na rohový kop.

51
    Po rohovém kopu.. Zeher uvolnil patičkou Šichora, který šel sám na brankáře a jeho technická střela přeletěla vybíhajícího brankáře ale minula levou tyč hostující branky.