SR 18 – Spišská N. Ves 3:6 (kon.) | Michalovce – Trnava 1:2 (kon.) | Topoľčany – Prievidza 2:5 (kon.)
Bardejov – Lipt. Mikuláš 4:3 (kon.) | Pov. Bystrica – Detva 2:5 (kon.) | Senica – Prešov 2:1 (kon.)
HC Topoľčany
2:5 (0:0, 2:2, 0:3)
MšHK Prievidza
sk Pátek 11.10.2013, 17:30 • Zimný štadión Topoľčany • 1. liga (SR)

Práve sa skončilo toto stretnutie Slovenskej prvej hokejovej ligy kde hostia z Prievidze zaslúžene porazili domáce Topoľčany po štyroch neúspechoch s tímto súperom.
    Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zbytok večera. (19:41:25)

60:00

59:17
    Prievidza dala gól!
    Odkrytú bránku od modrej v pohode trafil BRANISLAV JÁNOŠ po prihrávke od Ivana Ráčeka tímto táto formácia ukončila svoj dnešný produktívny zápas.

58:44
    Topoľčany hrajú bez brankára a hostia minuli odkrytú svätyňu strelou cez všetky čiary je z toho len zakázané uvoľnenie.

58:37
    Ďalšia slabá strela domácich ktorú Volentier znova chytil a pôsobí dojmom, že také by mohol chytať až do rána.

58:00
    Topoľčany nevyužili ani ďalšiu presilovku a do konca zápasu zostávajú už iba dve minúty zatiaľ to vyzerá tak ze Hostia si domov odnesú plný počet bodov.

56:57
    Začala sa presilovka domácich podarí sa im ju využiť ?

56:30
    Hostia sa po góly na 4:2 uspokojili s výsledkom a momentálne len bránia avšak bezzubé Topoľčany sa nedokážu presadiť ani v štyroch.

55:57
    Na ľade sa momentálne hrá štyria na štyroch ale o minútu sa začne presilovka domácich.

54:57
    Denis Mihálik si odsedí trest za hráčsku lavicu za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche.

54:31
    Sám na bránu sa rútil hráč hostí ale opäť skvelo zasiahol Hippík.

52:44
    Denis Mihálik vylúčený na 2 minúty za hrubosť.

52:44
    Hráč hostí Roman Jaško stratil nervy a uprostred hry začal mlátiť domáceho útočníka a bol ocenený piatimi minútami a ďalšími dvadsiatimi minútami do konca stretnutia a v tomto zápase si už nezahrá.

52:03
    Prečíslenie troch na jedného po pár prihrávkach Prievidza nevyužila pretože Hippík opäť skvelo zasiahol.

51:09
    Topoľčany su naďalej bezzubé. Podarí sa im znížiť dvoj gólové manko alebo Prievidza si výsledok ustráži ?

49:00
    Druhý gól v tomto stretnutí dáva IVAN RÁČEK po krásnej individuálnej akcii Branislava Jánoša a ešte lepšej prihrávke vymietol šibenicu Hippíka.

47:56
    Topoľčany po tom čo na konci druhej tretiny začali hrať dobrý hokej akoby zabudli svoje hokejové umenie v kabíne a Prievidza do nich búši koľko sa do nich mestí.

46:25
    Dva dôležité zákroky Hippíka držia domácich stále v hre o víťazstvo.

45:55
    Okolo brány domácich sa obtočil Bednárik ale vynkel Hippíkov brány netrafil.

45:13
    Drahovského zasiahol puk do tváre a rozhodca prerušil hru.

Danny

Branky a nahrávky: 31. Ráček (Jánoš, Viedenský), 35. Gráčik (Káčer), 36. Barčák (Drahovský, Gál) – 25. Jánoš (Celar), 41. Bednárik (Kentoš, Daniška), 49. Ráček (Jánoš), 60. Jánoš (Ráček, Popela)

HC Topoľčany: Hippík (Halgaš) – Niník, Drahovský("C"), Kasana, Gál, Bystričan, Guričan("A"), Kutňanský, Behan – Káčer, Chlapovič, Šimurka, Klačanský, Gráčik, Varga, Košecký, Tvrdík, Mihalik M, Mihálik, Barčák, Michalik D.
    MšHK Prievidza: Volentier – Jordán, Celar, Jaško("C"), Kolník, Popela, Ďuriš – Raček("A"), Kováč, Čopák, Majer, Daniška, Hús, Kentoš, Urgas, Jánoš("A"), Bednárik, Viedenský, Pekarčík.