Kladno – Č. Budějovice 3:0 (kon.) | HC Plzeň – Jihlava 6:2 (kon.) | Vítkovice – Třinec 2:5 (kon.)
HC Litvínov – Olomouc 0:3 (kon.) | Slavia – Liberec 6:4 (kon.) | Sparta – Mladá Boleslav 3:0 (kon.)
HC Litvínov
0:3 (0:2, 0:0, 0:1)
HC Olomouc
Pátek 11.10.2013, 17:30 • ZS Ivana Hlinka • DHL Extraliga juniorů

Ve třetí třetině měl domácí několik šancí na vyrovnání stavu utkání. Ani jednu z nich nevyužili a hostující Ostřanský brankou v 57. minutě potvrdil vítězství Olomouce a připsal si hattrick! (19:37:36)

60:00

56:57
    Olomouc právě vstřelila branku!

MILAN OSTŘANSKÝ svým hattrickem s největší pravděpodobností zajistil vítězství Olomouci! Trefil se do prázdné branky!
    Asistence: Novotný, Brančik

56:40
    Soukup je na střídačce.

56:28
    Vyloučen hostující Kraigher na dvě minuty za hrubost. Litvínov má jedinečnou šanci provést něco s pro ně nepříznivým stavem utkání! Zbývají necelé čtyři minuty.

55:34
    Hosté jsou kompletní, domácím se hra v početní přesile nevydařila.