Boston – Colorado 0:2 (kon.) | Buffalo – Columbus 1:4 (kon.) | Washington – Carolina 2:3 (kon.)
Detroit – Arizona 2:4 (kon.) | Tampa – Florida 7:2 (kon.) | Nashville – Toronto 0:4 (kon.)
Minnesota – Winnipeg 2:1 (kon.) | Edmonton – Montreal 1:4 (kon.) | Vancouver – San Jose 1:4 (kon.)
Anaheim – NY Rangers 6:0 (kon.)
Minnesota Wild
2:1 (1:1, 1:0, 0:0)
Winnipeg Jets
Pátek 11.10.2013, 02:00 • Xcel Energy Center, Saint Paul, MN • NHL

Ode mne je to pro dnešek již vše, přeji krásný páteční den! (04:47:21)

Ondřej Pavelec 59 minut, 28 zákroků, 2 góly, 93,3%

Domácí hráči byli v tomto utkání lepším týmem a po zásluze vítězí nad svým soupeřem v poměru 2:1 a na čtvrtý pokus si tak připisují první vítězství v sezoně, o zisku dvou bodů pro Minnesotu rozhodl krátce po polovině utkání zkušený forward Matt Cooke.

60:00

59:38
    Byfuglien ještě vyslal tvrdou střelu na Hardinga, ten odolává i chvíli před koncem třetiny.

58:55
    Hosté to zkouší bez brankáře se šesti hráči v poli!

58:00
    Poslední dvě minuty zbývají do konce třetí třetiny.

56:28
    Parise pálí na Pavelce, ostrá rána domácího hráče, ale přes českého brankáře do sítě neprošla.

55:35
    Trouba střílí zápěstím na Hardinga, ten jeho střelu vyráží mimo nebezpečí.

55:33

54:45
    Byfuglien střílí vedle domácí svatyně, hosté mají již něco málo přes pět minut, aby alespoň vyrovnali.

53:33
    Teď se ale budou muset hráči Minnesoty bránit, vyloučen Jonas Brodin (MIN) za krosček.

53:04
    Domácí sice branku soupeře v této přesilové hře příliš neohrozili, ale jsou opět o něco blíže vítězství v tomto zápase.

52:45
    Spurgeon tvrdě vypálil na hostující branku, Pavelec chytá puk do své výstroje.

51:06
    Hned z buly pálí Pominville, Pavelec vyráží.

51:04
    Olli Jokinen (WIN) vyloučen na dvě minuty za podražení.

49:25
    Před Pavelcem si podobně vede Dany Heatley.

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 8. Brodin (Cooke, Brodziak), 31. Cooke (Mitchell, Stoner) – 20. Little (Enstrom, Byfuglien)

Minnesota Wild: Harding (Backstrom) – Brodin, Suter (A) – Spurgeon, Dumba – Stoner, Ballard – Niederreiter, Koivu (C), Parise (A) – Pominville, Granlund, Heatley – Fontaine, Brodziak, Cooke – Veilleux, Konopka, Mitchell.
    Winnipeg Jets: Pavelec (Montoya) – Enstrom, Byfuglien – Bogosian, Clitsome – Trouba, Stuart (A) – Wheeler, Little, Ladd (C) – Kane, Scheifele, Setoguchi – Frolík, Jokinen (A), Tangradi – Halischuk, Slater, Wright.

Rozhodčí: Hebert, O´Rourke – Lazarowich, Kovachik

Diváci: 17.366