Havlíčkův Brod – Strakonice 5:2 (kon.) | V.Popovice – Hr. Králové 3:4 (kon.) | SHK Hodonín – Warriors Brno 9:1 (kon.)
Litoměřice – Klatovy 6:3 (kon.) | Havířov – Poruba 2011 4:3 (1:0 po s.n.)
HC Slavoj Velké Popovice
3:4 (0:1, 3:2, 0:1)
Královští lvi Hradec Králové
Pátek 11.10.2013, 18:30Liga juniorů

Po dramatickém závěru se nakonec Hradeckým po drtivém tlaku podařilo vstřelit kýžený gól. Lukáš Kastner potvrdil svojí důležitost pro tým a svojí chvilku si schoval až na poslední minutu dnešního skvělého zápasu. Hradečtí tak po bojovném výkonu vítězí na ledě Velkých Popovic a vezou domů důležité tři body, díky kterým se osamostatní na čele tabulky první ligy! Další utkání je čeká v neděli, kdy na domácím ledě přivítají tým Kolína. Z Popovic se s Vámi loučí Rudolf Bernart. (21:04:26)

60:00

59:04
    Hradec právě vstřelil branku!
    No a je to tady, v poslední minutě Královští lvi mažou remízu a jsou blízko ke třem bodům! Postaral se o to LUKÁŠ KASTNER a Popovice už nemají ani minutu času na odpověď! Asistence: Daniel Souček.

56:22
    Střelu Hynka z úhlu kryje Veselý.

55:26
    Výborný Martin Bartoň. Po elegantní kličce však jeho střelu zblokoval domácí obránce.

54:55
    Hradec Králové tlačí domácí v jejich obranném pásmu. Hra je však přerušena, protože na zemi zůstává ležet jeden z domácích hráčů.

54:30
    Další střela, tentokrát z hole Daniela Šepse. Uhlíkova lapačka na svém místě.

54:13
    Souček střílí, Uhlík vyráží.

53:27
    Burianovu střelu od modré čáry kryje Veselý.

52:50
    Střelu Lukáše Nedvídka Uhlík s obtížemi vyrazil mimo tři tyče domácí klece.

51:57
    Dobrá střela Bezděka bohužel mířila nad.

50:36
    Pavel Hlavatý inkasuje desetiminutový trest za nesportovní chování, když se snažil reklamovat neodpískané zakázané uvolnění domácích. Dnešní utkání tak pro něj skončilo.

49:59
    Matěj Suk získal pro hosty pásmo, když jeho nahození Uhlík nemohl rozehrát.

48:55
    Obrovská šance Hradce!! Dva na jednoho uháněli Procházka s Žemličkou. První jmenovaný předložil svému spoluhráči přihrávku do odkryté klece, ale puk nakonec v síti neskončil.

48:40
    Nepřesně přihrával Hlavatý. Ke střele se poté dostal Morava, jehož šanci zmařil Veselý.

46:52
    Střela Lukáše Bezděka od modré čáry nedělala domácímu brankáři problémy.

46:47
    Zpoza branky se pokoušel zakončit Nedvídek. Uhlík opět připraven.

46:04
    Ze hry mají více hosté. Střelu Dominika Rejla si Uhlík pohlídal.

44:40
    Hynkovu střelu vyráží Veselý betonem.

Rudolf Bernart

Branky a nahrávky: 35. Preisler, 36. Vilímek, 37. Morava – 18. Havlík (Hlavatý), 32. Ouzký (Nedvídek), 36. Nedvídek (Procházka), 60. Kastner (Souček)

HC Slavoj Velké Popovice: Uhlík (Kostka) – Holada, Vilímek, Burian, Tumpach, Mrva, Prokopec, Bursík, Honc, Janáč, Freisler, Vacek "C", Čásenský, Morava, Rod, Hynek, Široký, Fortelka, Žáček, Krčma. Trenér: Petr Kotráš
    Královští lvi Hradec Králové: Veselý (Jeřábek) – Suk, Rejl, Souček, Bezděk, Novotný, Kulhánek – Procházka, Nedvídek, Žemlička – Šeps, Kastner, Wolf – Bartoň, Hlavatý "C", Havlík – Ouzký, Tvrdík. Trenér: Petr Luštinec

Rozhodčí: Nečas – Beránek, Ledinský