Jaroslavl – Chabarovsk 0:1 (1:2 po s.n.) | Čerepovec – Vladivostok 5:4 (1:0 po s.n.) | CSKA Moskva – Magnitogorsk 2:1 (1:0 po s.n.)
Mytišči – Novosibirsk 1:2 (po pr.) | Petrohrad – Novokuzněck 4:1 (kon.) | Doněck – Záhřeb 2:5 (kon.)
Minsk – Spartak Moskva 3:1 (kon.) | Riga – Nižněkamsk 2:1 (kon.) | HC Slovan – Ufa 2:1 (1:0 po s.n.)
Lev – Čeljabinsk 7:2 (kon.)
po s.n. (1:2)
Lokomotiv Jaroslavl
0:1 (0:0, 0:0, 0:0 - 0:0)
Amur Chabarovsk
Pátek 11.10.2013, 17:00 • "Arena-2000-Lokomotiv", kap. 9070 • KHL

Ode mne je to pro tuto chvíli již vše, přeji pěkný zbytek pátečního večera! (19:33:26)

Statistiky utkání:

Střely na branku: 38 – 32
    Vhazování: 29 – 23
    Vyloučení: 4 – 5, navíc Pašnin 5+5+OK – Fisenko 5 min, Ježov 5 min + OK

Československá stopa v utkání

JAKUB PETRUŽÁLEK (CHA)1+0, 5 střel, čas na ledě 17:35

Šedesát pět minut hry nerozhodlo o vítězi dnešního zápasu, vítěznou branku jsme tak viděli až v samostatných nájezdech, když se ve třetí sérii prosadil český útočník Jakub Petružálek.

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Amur Chabarovsk
    ,když o jeho vítězství rozhodl český útočník JAKUB PETRUŽÁLEK!

1 - 2
    Vadim Chlopotov (JAR) ale vůbec netrefuje branku hostů a je rozhodnuto!

1 - 2
    Jakub Petružálek (CHA) ale přibližuje Amur ke dvěma bodům, když proměňuje svůj nájezd, domácí teď musí dát...

1 - 1
    Domácí vyrovnávají ve druhé sérii zásluhou Daniila Apalkova (JAR)

0 - 1
    Stejně neúspěšný byl teď Alexandr Juňkov (CHA).

0 - 1
    Alexandr Černikov (JAR) mohl srovnat, proti byl ale brankář Järvinen.

0 - 1
    Dmitrij Tarasov (CHA) proměňuje úvodní nájezd tohoto rozstřelu!

Samostatné nájezdy začínají.

Dalších 5 minut herního času vítěze taktéž neurčilo, po krátké úpravě ledové plochy toto utkání rozhodnou samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

63:30
    Chlopotov vybruslil z rohu kluziště, vystřelil na Järvinena a ten se štěstím udržel kotouč mezi svými betony.

62:45
    Opět se pokoušel obránce hostí Vladimir Loginov, ale stejně jako v předchozím případě pálí mimo.

62:30
    V další šanci domácích se zjevil Chlopotov, ale ani on nedokázal dostat kotouč za Järvinena.