SR 18 – Spišská N. Ves 3:6 (kon.) | Michalovce – Trnava 1:2 (kon.) | Topoľčany – Prievidza 2:5 (kon.)
Bardejov – Lipt. Mikuláš 4:3 (kon.) | Pov. Bystrica – Detva 2:5 (kon.) | Senica – Prešov 2:1 (kon.)
HC Dukla Senica
2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
HC Prešov 07
sk Pátek 11.10.2013, 18:00 • Zimný štadión Senica • 1. liga (SR)

V tretej tretine sme videli jediný gól, a síce v 43. minúte, keď presilovú hru využil Salajka a vrátil tak vedenie na stranu Dukly. Do konca zápasu sme už gól nevideli ani na jednej strane, preto si Seničania pripisujú ďalšie víťazstvo, hoci opäť veľmi tesné. Ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok večera. (20:14:48)

60:00

59:53
    Strela domácich tesne netrafila prázdnu bránku!

59:20
    Hostia so 6 hráčmi, Marton na striedačke!

58:56
    Halás netriafa poloodkrytú bránku, strele chýbali centimetre.

58:41
    Oddychový čas hostí.

58:00
    Po nedorozumeniach v domácej obrane sa k strele dostal Fusek, ale mieril vedľa.

57:10
    Domáci v plnom počte.

56:27
    Fusekova strela z pravého kruhu, Peksa puk chytá.

55:10
    A hneď po presilovke domácich prichádza presilovka hostí. Na trestnú lavicu odchádza Janík.

55:05
    Hostia v plnom počte.

54:38
    Domáci sa nedokážu na dlhší čas usadiť v pásme, hostia dobre bránia.

53:05
    Vylúčenie na strane hostí, na dve minúty odchádza Ivančo

51:11
    Vaškovič v dvoch šanciach za sebou! Najprv napálil iba Martonove betóny a tesne nato netrafil z dobrej pozície bránku.

49:56
    Pekné prieniky na oboch stranách, na strane domácich to bol Šedivý, na strane hostí Halás, ale skóre zostáva nezmenené.

47:23
    Do prečíslenia 2 na 1 sa dostali Klučiar a Daráš, druhý menovaný však prepálil bránku.