Boston – Colorado 0:2 (kon.) | Buffalo – Columbus 1:4 (kon.) | Washington – Carolina 2:3 (kon.)
Detroit – Arizona 2:4 (kon.) | Tampa – Florida 7:2 (kon.) | Nashville – Toronto 0:4 (kon.)
Minnesota – Winnipeg 2:1 (kon.) | Edmonton – Montreal 1:4 (kon.) | Vancouver – San Jose 1:4 (kon.)
Anaheim – NY Rangers 6:0 (kon.)
Detroit Red Wings
2:4 (0:1, 2:1, 0:2)
Arizona Coyotes
Pátek 11.10.2013, 01:30 • Joe Louis Arena, Detroit • NHL

Tímto se s Vámi loučím. Přeji pěkný páteční den. (04:20:28)

3. Joakim Andersson (DET) 1+0

Detroit nezvládl konec třetí třetiny a obdržel dvě branky. Tu zlomovou dal v 56. minutě Stone, který poslal hosty znovu do vedení. Poté Detroit zariskoval s hrou bez brankáře a to mu nevyplatilo, když v 60. minutě upravil výsledek na konečných 2:4 Vermette. Detroit si tedy z dnešního utkání žádný bod neodnese.

60:00

59:42
    Utkání se již pouze dohrává.

59:09
    Phoenix právě vstřelil branku!
    Phoenix potvrzuje své vítězství střelou do prázdné branky. Alfredsson nedokázal udržet útočné pásmo a přišel o kotouč, který poté do prázdné branky dopravil ANTOINE VERMETTE. Asistence: Mikkel Boedker.

58:59
    Phoenix se dopouští zakázaného uvolnění. Vhazovat se bude před Smithem.

58:50
    Alfredsson přihrál na modrou čáru Kronwallovi, který nedokázal udržet útočné pásmo a posléze způsobil postavení mimo hru.

58:20
    Detroit to zkouší bez brankáře!

57:50
    Bertuzzi se pokoušel obtočit okolo branky a zakončit, ovšem se mu povedla jen první část plánu.

57:13
    Z levé strany nahodil kotouč na Smitha Abdelkader a hostující brankář měl mírné problémy, aby puk dokázal zastavit.

56:33
    Detroit se snaží usadit v útočném pásmu, ale zatím se mu to vůbec nedaří.

55:13
    Phoenix se přece jen prosazuje. Po skončení přesilové hry se na modré čáře dostal k puku MICHAEL STONE, který tvrdou střelou překonává Howarda. Asistence: Mike Ribeiro, Martin Hanzal.

55:11

54:25
    Detroit se osvobozuje. Kotouč je až za brankou Smitha.

54:12
    Z pravého kruhu prověřil Howarda Ribeiro, ale brankář Detroitu jeho pokus dokázal vyrazit.

53:33
    Phoenix se usadil v útočném pásmu, ale k ohrožení Howardovi branky se ještě nedostal.

53:11
    Phoenix bude hrát přesilovou hru. V útočném pásmu fauloval Weiss, který je vyloučen na 2 minuty.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 26. Andersson (Kindl, Bertuzzi), 26. Ericsson – 3. Morris (Vermette), 28. Boedker (Morris), 56. Stone (Ribeiro, Hanzal), 60. Vermette (Boedker)

Detroit Red Wings: Howard (Mrázek) – Ericsson, Kronwall, Kindl, DeKeyser, Smith, Quincey – Abdelkader, Dacjuk, Zetterberg – Alfredsson, Weiss, Franzen – Bertuzzi, Andersson, Cleary – Samuelsson, Emmerton, Miller
    Arizona Coyotes: Smith (Greiss) – Michálek, Ekman-Larsson, Stone, Yandle, Morris, Klesla – Doan, Ribeiro, Korpikoski – Vrbata, Hanzal, Boedker – Moss, Vermette, Bissonnette – Klinkhammer, Chipchura, Kennedy

Rozhodčí: P. Devorski, Martell – Galloway, G. Devorski

Diváci: 20066