Jaroslavl – Chabarovsk 0:1 (1:2 po s.n.) | Čerepovec – Vladivostok 5:4 (1:0 po s.n.) | CSKA Moskva – Magnitogorsk 2:1 (1:0 po s.n.)
Mytišči – Novosibirsk 1:2 (po pr.) | Petrohrad – Novokuzněck 4:1 (kon.) | Doněck – Záhřeb 2:5 (kon.)
Minsk – Spartak Moskva 3:1 (kon.) | Riga – Nižněkamsk 2:1 (kon.) | HC Slovan – Ufa 2:1 (1:0 po s.n.)
Lev – Čeljabinsk 7:2 (kon.)
Atlant Mytišči
1:2 (0:1, 0:0, 1:0 - 0:1)
HC Sibir Novosibirsk
Pátek 11.10.2013, 17:30 • Arena Mytišči • KHL

To je vše, přeji příjemný zbytek pátečního večera. (19:54:47)

Čtvrtý dnešní zápas KHL tedy do nájezdů nedospěl, Koskiranta ho stihl rozhodnout už v prodloužení. Sibir byl po většinu zápasu aktivnější a výhru si zaslouží.

60:44
    Sibir právě vstřelil branku!
    Necelou tři čtvrtě minutu trvalo prodloužení! Kugryšev našel svým pasem rozjetého JARNA KOSKIRANTU, který nezaváhal a dokázal propálit Galimova v brance Atlantu. Prodloužení tak velmi rychle skončilo a bonusový bod si odvezou hokejisté Novosibirsku. Asistence: Dmitrij Kugryšev.

60:01

Je to tak, šedesát minut hry o vítězi nerozhodlo. Sibir dlouho vedl díky ráně Kudroče, ve třetí třetině navíc hrál pětiminutovou přesilovku a mohl navýšit své vedení. To se ale hostům nepodařilo a tak udeřili hosté. Konkrétně Igor Radulov. Mytišči mohlo utkání dokonce otočit, skoro minutu hrálo v pěti proti třem. Jak už ale víte, domácí z této výhody nic nevytěžili.

60:00

59:41
    Kdepak, žádné šance nevidíme, prodloužení je na spadnutí.

58:16
    Dnes už se hrály tři zápasy KHL a všechny skončily až po nájezdech. Bude tento zápas výjimkou?

58:00
    Už zbývají jenom dvě minuty základní hrací doby, zápas spěje k prodloužení.

57:05
    A teď už se hraje v pěti na obou stranách, Atlant promrhal obrovskou šanci na otočení skóre.

56:02
    Jenže dvojnásobná přesilovka Atlantu vůbec nevyšla a Ožiganov už je zpátky na ledě, Sibir hraje ve čtyřech.

55:05
    Navíc si skoro minutu zahrají domácí proti třem. Za vražení na hrazení je totiž vyloučen Kopejkin.

54:58
    Bělov po vybídnutí od Arťuchina jen těsně přestřelil branku Novosibirsku. Domácí jsou na koni.

54:47
    Engqvist se snažil dorážet Niskalovu ránu od modré, v časové tísni si ale na Koskinena nepřišel.

54:02
    Další komplikace pro Sibir. Za vyhození puku mimo hřiště je vyloučen obránce Ožiganov a domácí můžou strhnout vedení na svou stranu.

52:48
    Mytišči právě vstřelilo branku!
    Nakonec se to Atlantu přeci jen podařilo, Koskinen inkasuje. IGOR RADULOV vypálil z pravého kruhu přesně pod břevno, na toto už byl finský brankář krátký. Sedm minut před třetí sirénou se tedy opět začíná. Bez asistence.

52:14
    Čtvrtý útok Atlantu je možná nejnebezpečnější. Jašinovu střelu ale Koskinen také krotí.

David Nekvinda

Branky a nahrávky: 53. Radulov – 20. Kudroč (Lehtera), 61. Koskiranta (Kugryšev)

Atlant Mytišči: Galimov (Borisov) – Niskala, Batyršin, Novopašin, Sanguinetti, Velikov, Dyblenko, Petrov A. (C), Rukavišnikov – Gluchov, Kablukov, Kolcov – Majorov, Radulov I., Engqvist – Arťuchin, Kadějkin, Šmeljov – Trubačjov, Sošnikov, Jašin O.
    HC Sibir Novosibirsk: Koskinen od 23. do 24. Orechov – Bělov, Kudroč, Alexejev, Kutuzov, Karavajev, Ožiganov, Plechanov – Lehtera, Enlund, Romanov – Kopejkin (C), Lemťugov, Koskiranta – Kugryšev, Gubin, Sannikov – Karamnov, Dvurečenskij, Butuzov – Ignatuškin.

Rozhodčí: Baluška, Cipljakov – Misjur, Raming