Boston – Colorado 0:2 (kon.) | Buffalo – Columbus 1:4 (kon.) | Washington – Carolina 2:3 (kon.)
Detroit – Arizona 2:4 (kon.) | Tampa – Florida 7:2 (kon.) | Nashville – Toronto 0:4 (kon.)
Minnesota – Winnipeg 2:1 (kon.) | Edmonton – Montreal 1:4 (kon.) | Vancouver – San Jose 1:4 (kon.)
Anaheim – NY Rangers 6:0 (kon.)
Anaheim Ducks
6:0 (3:0, 3:0, 0:0)
New York Rangers
Pátek 11.10.2013, 04:00 • Honda Center, Anaheim / Kalifornie • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (06:48:50)

Dnešní utkání sledovalo 17 129 diváků.

1. Bryan ALLEN (ANA) 0+1
    2. Sami VATANEN (ANA) 0+1
    3. Jonas HILLER (ANA) 34 zák., 0 gólů, 100,0%

Československá stopa v utkání:

Do dnešního utkání nezasáhl žádný český nebo slovenský hráč.

Nyní již Jonas Hiller může konečně přijímat gratulace k čistému kontu, k němuž přispělo celé mužstvo! Ducks dnes jednoznačně svého soupeře přehrálo a byť ve třetí třetině značně domácí polevili, nic to již nemění na tom, že uštědřili Rangers další debakl a po výsledku 6:0 se radují z dalšího vítězství.

60:00

59:58
    Přesto ještě mohl Hiller přijít o své čisté konto, ale pokus z levé strany dokázal chytit a ještě dvě vteřiny před koncem zápasu se bude vhazovat ve třetině Ducks.

59:42
    Publikum již tleská svému týmu, který dnešní zápas zvládl na výbornou!

59:12
    Vhazování ve středním pásmu, Ducks mají puk na svých hokejkách.

59:04
    Puk po střele Mooreho opouští ledovou plochu, bude se vhazovat před Hillerem.

59:00
    Posledních šedesát vteřin dnešního zápasu.

58:27
    Puk však získávají Rangers, kteří přechází do protiútoku.

58:05
    Po nahození puku ze středního pásma musí zasahovat Lundqvist, vhazování po jeho pravici.

57:57
    Nezaznamenáváme však ani jeden střelecký pokus, tempo utkání v jeho závěru již není takové.

57:35
    Na ledě první pětky obou týmů.

57:05
    Perry čeká na rozehrávku hostů zpoza branky, puk se bleskově přesouvá do třetiny Ducks.

56:35
    Rangers mají viditelnou snahu překazit domácímu gólmanovi alespoň radost z čistého konta, jenže Hiller dnes chytá opravdu skvěle.

56:17

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 6. Getzlaf (Perry, Allen), 10. Silfverberg (Selänne, Perreault), 12. Winnik (Vatanen), 22. Silfverberg (Selänne, Perreault), 29. Koivu (Winnik, Cogliano), 37. Penner (Perry, Allen)

Anaheim Ducks: Hiller (Fasth) – Beauchemin, Fowler, Allen, Vatanen, Fistric, Lovejoy – Selänne, Getzlaf, Perry – Silfverberg, Perreault, Penner – Cogliano, S. Koivu, Winnik – Beleskey, Bonino, Palmieri
    New York Rangers: Lundqvist (Biron) – McDonagh, Girardi, Staal, Del Zotto, Stralman, Moore – B. Richards, Stepan, Nash – Pouliot, Brassard, Zuccarello – Pyatt, Boyle, Callahan – Dorsett, Moore, Asham

Rozhodčí: Kozari, Walsh – Cvik, Grandt

Diváci: 17129