SR 18 – Spišská N. Ves 3:6 (kon.) | Michalovce – Trnava 1:2 (kon.) | Topoľčany – Prievidza 2:5 (kon.)
Bardejov – Lipt. Mikuláš 4:3 (kon.) | Pov. Bystrica – Detva 2:5 (kon.) | Senica – Prešov 2:1 (kon.)
HK DUKLA Ingema Michalovce
1:2 (1:0, 0:1, 0:1)
HK Gladiators Trnava
sk Pátek 11.10.2013, 17:00 • ZŠ Michalovce • 1. liga (SR)

Trnava vyhrala napokon o jeden gól. V druhej tretine vyrovnal Jurák, v tretej tretine strhol vedenie na svoju stranu Reho. Ďakujeme za pozornosť. (19:14:56)

60:00

58:05
    Jaroslav Kmiť dostal 2+10 za nešportové správanie a filmovanie. Na druhej strane Hlinka za hákovanie.

50:09
    Dve minúty dostal aj Šechný, taktiež za údery.

50:09
    Trnavčanov dnes vylučujú o stošesť. Patrik Hano dostal 2+10 za údery.

46:05
    Domaev vylúčený za filmovanie.

45:19
    Trnava dala gól!
    Hostia otáčajú stav stretnutia v 46. minúte, strelcom gólu je JOZEF REHO. Asistencie: Martin Baran, Pavol Poláček.