Val. Meziříčí – Orlová 0:6 (kon.) | Přerov – Opava 3:0 (kon.) | SHK Hodonín – Prostějov 2:6 (kon.)
Poruba 2011 – Břeclav 3:1 (kon.) | Technika Brno – Vsetín 1:4 (kon.) | Klášterec nO – Bílina 3:5 (kon.)
Sokolov – Nymburk 6:2 (kon.) | Žďár n/S – Řisuty 3:2 (po pr.) | Nový Jičín – Frýdek-M. 5:6 (po s.n.)
Jindř. Hradec – Milevsko 6:2 (kon.) | Kobra – Mor. Budějovice 1:2 (0:1 po s.n.) | Tábor – Vrchlabí 4:2 (kon.)

Tábor právě vstřelil branku!
    Hlasatel právě oznámil dvě minuty do konce 3. třetiny, když se prosadil táborský zabiják RADEK SEIDL. Asistence: Martin Mařík a Jakub Matušík.

56:31
    Nahození od modré Pancovi nepochopitelně vyklouzlo a hned dva vrchlabští útočníci nepříjemně doráželi. Posledním byl Jirků, Panec se ale překonat nenechal!

52:43
    Březina zahodil možnost na vyrovnání! Po sérii přesných přihrávek se zjevil sám před Pancem, ten mu však vzdušný prostor skvěle vykryl betony!

49:28
    Mařík se ocitnul s pukem sám před brankářem Vrchlabí, jenže mu puk sklouzl, velká šance promarněna!

49:17
    Další vzrušení je tu! Kellner s Krätzerem statečně bojovali a táhli puk do útočné třetiny. Tam je nedovoleně atakoval Vondráček a půjde si posedět na 2 minuty za držení hole.

48:48
    Puku se domácí dotkli až za Pancovou brankou a hra je přerušena. Na 2 minuty odchází Heršálek za sekání.

42:42
    Seidl se po nedorozumění hostů ocitl na kruhu sám, volil ještě přihrávku spoluhráči do lepší pozice. Jeho pas ale do cíle nedoputoval, skóre se tak nemění.

39:49
    Tábor si 40 sekund hezky přihrával, ke kloudné střele ale nedošlo. Hosté buď střely srazili, nebo ke střelám kohouty vůbec nepustili. Ke smůle hostů se ale jedna střela odrazila tak nešťastně, že na DAVIDA KELLNERA zívala odkrytá branka, kam i přes snahu hostujícího gólmana poslal puk. Tábor vede 3:2. Asistence: Jakub Krätzer a Martin Havran.

39:10
    Ještě jedno vyloučení v druhé periodě. Poskočil 2 minuty za podražení.

37:48
    Černý dostal exkluzivní přihrávku před branku, kde byl sám. Jeho teč z jízdy ale branku minula, toho by mohli domácí litovat!

34:40
    Kellner s Vondráčkem si ještě popovídali pěstmi a rozhodčí ocenil jejich počínání dvouminutovým trestem za hrubost.

34:24
    Kohouti opět puk do branky nedostrkali! Jeschke chytá skvěle.

33:14
    Další možnost početní výhody, tentokrát pro domácí. Hřiště opouští Ladislav Gengel na 2 minuty za vysokou hůl.

30:41
    Pro Vrchlabí mohou přijít ještě lepší časy! Táborský Černý je vyloučen na 2 minuty za krosček, nedovoleně srazil protihráče u mantinelu.

29:43
    Vrchlabí vstřelilo branku!
    Hosté už byli chvilku v pěti a bylo to znát. Před branku dostal dobře načasovanou přihrávku TOMÁŠ JIRKŮ a prostřelil Pance, čímž srovnal na 2:2. Asistence: Ondřej Březina.

27:27
    Filip mimo dění dost zbytečně fauloval, 2 minuty za držení hole.

26:21
    Heršálkovu pumelici od modré Jeschke vyrazil jen do strany, kde na dorážku číhal FILIP KOLOMÝ a do odkryté branky se trefil. Tábor vede nad Vrchlabím 2:1. Asistence: Luboš Heršálek.

22:22
    Bláha před Pancem nedal v nádherné pozici! Skvělý zákrok domácího brankáře.

20:26
    Před brankou hostů nádherně tečoval Kellner, puk ale letěl těsně vedle tyče!

18:31
    Skrumáž před bránou nejprve zakončil Havran, jeho střelu ještě Jeschke vyrazil. Následně se po Kellnerově přihrávce dostal k puku JAKUB KRÄTZER a nedal brankáři Vrchlabí šanci. Srovnáno na 1:1. Asistence: David Kellner a Martin Havran.

17:46
    Příležitost ke srovnání skóre. Klement 2 minuty za nedovolené bránění.

16:42
    Vrchlabí jde do vedení gólem z oslabení! Pance překonal chytrou střelou ONDŘEJ BŘEZINA. Jak si Tábor s nečekaným gólem poradí? Asistence: Tomáš Bláha.

15:31
    Přesilovka Vrchlabí končí faulem. Za nedovolené bránění jde na trestnou lavici Petr Hlaváč.

14:02
    Hosté však dostávají další možnost. Heršálek dostává 2 minuty za držení protihráče.

11:29
    Mařík jde mimo na 2 minuty za hrubost.

08:35
    To ale dlouho nevydrželo. Vondráček jde bručet na 2 minuty za sekání.

07:30
    Strkanice před brankou vyústila v oboustranné vyloučení za hrubost.

06:33
    Gengel natáhl před Pancem tolik, až při nebezpečné střele zlomil hokejku.

05:56
    Hlaváč tak dostává 2 minuty za pád pod nohy.

04:37
    První přesilovka patří Stadionu. Za vysokou hůl si jde na 2 minuty posedět Tomáš Pechánek.

Josef Janda

Branky a nahrávky: 19. Krätzer (Kellner, Havran), 27. Kolomý (Heršálek), 40. Kellner (Krätzer, Havran), 59. Seidl (Mařík, Matušík) – 17. Březina (Bláha), 30. Jirků (Březina)

HC Tábor: Panec (Klestil) – Havran, Černý, Hlaveš, Ošmyk, Kanov, Heršálek, Liška, Klíma – Pechánek R., Krätzer, Kellner, Hájek, Sladký, Kratochvíl, Matušík, Seidl, Kolomý, Mařík, Drda, Pechánek T.
    HC Stadion Vrchlabí: Jeschke (Abrahám) – Hlaváč, Vondráček, Hamerský, Poskočil, Klement, Kolář, Lenoch, Pulec – Fořt, Filip M., Jirků, Šťastný, Gengel, Moučka, Svoboda, Bláha, Březina, Filip D., Marek.

Rozhodčí: J. Pražák – Dančišin, Matějček