Pittsburgh – NY Islanders 3:4 (kon.) | Columbus – Toronto 5:2 (kon.) | Florida – Buffalo 1:3 (kon.)
Ottawa – Anaheim 1:2 (kon.) | St. Louis – Vancouver 2:3 (po pr.) | Colorado – Carolina 4:2 (kon.)
Arizona – Edmonton 5:4 (kon.)
St. Louis Blues
2:3 (0:1, 1:1, 1:0 - 0:1)
Vancouver Canucks
Sobota 26.10.2013, 02:10 • Scottrade Center, St. Louis • NHL

64:29
    Daniel Sedin se pokoušel probruslit s kotoučem před Haláka, byl ale faulován. Vyloučen je Patrik Berglund (VAN) za hákování.

39:36
    Domácí budou hrát přesilovou hru 5 proti 3, vyloučen Kevin Bieksa (VAN), dvě minuty za podražení.

39:04
    Zack Kassian (VAN) vyloučen za napadení, vůbec první přesilová hra pro domácí v dnešním zápase.

23:18
    Druhá bitka v dnešním utkání, Ryan Reaves (STL) vs Tom Sestito (VAN)., potyčka měla rychlý průběh, opět s vítězným koncem pro St. Louis. Oba hráči dostávají pětiminutový trest.

18:21
    Ryan Reaves (STL) zahrál vysokou holí proti Garrisonovi, jelikož se ve tváři obránce hostů objevila krev, dostává dvojitý menší trest.

13:24
    Boxerská vložka v podání Zacka Kassiana (VAN) a Chrise Stewarta (STL) končí vítězstvím domácího hráče, jenž dokázal svého soupeře poslat k ledu. Oba ráčí inkasují po pěti minutích.

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 40. Steen (Oshie, Shattenkirk), 42. Sobotka (Steen, Shattenkirk) – 18. Higgins (Richardson, Santorelli), 30. Kesler (Santorelli), 65. Kesler (Sedin D., Sedin H.)

St. Louis Blues: Halák (Elliot) – Pietrangelo, Bouwmeester, Shattenkirk, Jackman, Polák, Leopold – Oshie, Backes, Steen – Tarasenko, Roy, Paajarvi – Stewart, Berglund, Schwartz – Reaves, Sobotka, Morrow.
    Vancouver Canucks: Lack (Luongo) – Garrison, Edler, Tanev, Hamhuis, Bieksa, Stanton, Weber – Kesler, Sedin H., Sedin D. – Kassian, Santorelli, Higgins – Richardson, Welsh, Sestito – Pelletier, Archibald.

Rozhodčí: Peel, Pochmara – Cherrey, Pancich

Diváci: 17.604