Havířov – Prostějov 4:3 (2:1 po s.n.) | Havlíčkův Brod – Hr. Králové 2:3 (0:1 po s.n.) | SHK Hodonín – Přerov 3:5 (kon.)

53:18
    Lukáš Bezděk (HKR) – 2 minuty – vysoká hůl.

34:40
    Václav Pecen (HBR) – 2 minuty – držení protihráče. Poměr sil na ledě se vyrovná, pak začne zkrácená hradecká přesilovka.

32:57
    Daniel Šeps (HKR) – 2 minuty – krosček.

23:31
    Martin Kříž (HBR) teď musel zastavovat rychlý protiútok soupeře za cenu nedovoleného zákroku a vyfasoval od sudího 2 minuty za napadení.

16:26
    Václav Pecen skvěle odrazil ve vlastním pásmu rodící se hradeckou šanci a uháněl s pukem do přečíslení 3 na 2, které skončilo hodně nepovedenou ranou ze strany. Domácí ale vytěžili alespoň přesilovku. Vyloučen je na 2 minuty Matěj Suk (HKR) za hákování.

13:10
    Máme tu první vyloučení dnešního zápasu. Martin Matějček (HKR) si pomohl podržením a usedá ke dvěma trestným minutám.

Ladislav Vácha

Branky a nahrávky: 19. Hlídek (Krajhanzl, Pecen), 21. Hynek (Pecen, Hlídek) – 3. Klemenc (Hlavatý), 23. Bartoň (Nedvídek, Suk), rozh. náj. Bartoň

HC Rebel Havlíčkův Brod: Novák – Pecen, Mozr, Kříž, Ludvík, Skotar – Hlídek, Brebera, Jelínek, Krajhanzl, Motl, Kittler, Hynek (C).
    Královští lvi Hradec Králové: Veselý (Petr) – Matějček, Suk, Bezděk, Rejl, Kulhánek, Souček, Skála, Procházka, Bartoň, Nedvídek, Šeps, Kastner, Wolf, Klemenc, Hlavatý (C), Jebavý, Tvrdík, Půlpán, Stoilský.

Rozhodčí: Zdeněk Paulík – Petr Kotlík, Jaroslav Kuřítko