Chomutov – Slavia 4:3 (kon.) | Zlín – Olomouc 3:4 (po s.n.) | HC Litvínov – Sparta 3:1 (kon.)
Třinec – Jihlava 3:4 (0:1 po s.n.) | Kladno – HC Plzeň 2:3 (1:2 po s.n.) | Vsetín – Kometa Brno 1:5 (kon.)
Vítkovice – Č. Budějovice 8:1 (kon.) | Pardubice – Liberec 1:2 (kon.)
Piráti Chomutov
4:3 (0:2, 2:0, 2:1)
HC Slavia Praha
Sobota 07.12.2013, 12:30 • SD ARÉNA • DHL Extraliga juniorů

58:55
    Slavia právě vstřelila branku!
    Naději pro Pražany vykřesal VÁCLAV TOMEK po přihrávce před polo odkrytou branku od Růžičky. Asistence Růžička.

54:56
    Piráti právě vstřelili branku!
    Po krásné přihrávce od Peštuky dorážel kotouč do prázdné branky NICOLAS HLAVA. A další znesvěcení slávistické svatyně. Piráti navyšují svůj náskok na dvě branky. Asistence Peštuka.

50:53
    V samostatném úniku se ocitl Vrána, jeho únik zlikvidoval Frodl jistým zákrokem.

47:02
    A Piráti Chomutov otáčí skóre utkání. Na střelu od TOMÁŠE PALEČKA byl Frodl krátký. Asistence Hlava.

38:55
    Jedličkovu střelu Dvořák pouze škrtl betonem a puk míjí branku v řádů milimetrů.

36:25
    David Kaše mohl v samostatném úniku strhnout vedení na pirátské strany, bohužel pro domácí pálil nad Frodlovu branku.

35:40
    Pirátům se to povedlo a skórují v přesilové hře, čímž vyrovnávají gólový účet zápasu. Je to jejich 20 branka v přesilových hrách. Po pěkné kombinaci Pirátů se prosazuje JIŘÍ PEŠTUKA. Asistence Huňady, Havel.

34:13
    Přichází vyloučení na slávistické straně dvou minutový trest za vysokou hůl si půjde sednout Hochel. Piráti tak dostanou možnost další přesilové hry.

33:08
    Až teď se povedlo pirátským střelcům dobýt slávistickou svatyni. Po přihrávce od Tejnora se prosazuje MARTIN ŠŤOVÍČEK. Pirátům se tak podařilo snížit na rozdíl jediné branky. Asistence: Tejnor.

31:15
    Velkou šanci Peštuky likviduje vynikajícím zákrokem Frodl.

28:55
    ... Rozhodčí již zafoukal do píšťalky a vylučuje se. Na dvě minuty je vyloučen Navrátil za hákování.

23:33
    Slavia si zahraje další přesilovou hru. Dvou minutový trest za nedovolení bránění si odpyká Huňady.

09:52
    Slavia přidává další zásah během několika málo okamžiků a zvyšuje svůj náskok. Po individuální akci se prosazuje ADAM KELLERSTEIN. Bez asistence

09:09
    Střelu Töröka Maštalířský pouze vyrazil a puk se dostal k Andresovi, který poslal puk na MARKA NOVÁKA., který poslal kotouč do polo odkryté branky. Otevírá tak brankový účet zápasu. Asistence Andres.

08:55
    To se jim podařilo až nyní a je z toho tyč, kterou nastřeluje Török.

07:48
    Opět se vylučuje a to opět na straně Pirátů Chomutov. Dvou minutový trest za vysokou hůl si odsedí Veselý.

04:38
    Síly na ledě se srovnají. David Kaše si odsedí dvou minutový trest za nedovolené bránění. Piráti tak přicházejí o svou přesilovou hru.

04:20
    Jedlička (SLA) si odpyká dvou minutový trest za sekání.

Jan Thöma

Branky a nahrávky: 34. Šťovíček (Tejnor), 36. Peštuka (Huňady, Havel), 48. Paleček (Hlava), 55. Hlava (Peštuka) – 10. Novák M. (Andres), 10. Kellerstein, 59. Tomek (Růžička)

Piráti Chomutov: Dvořák – Meliško, Ringler, Drobný, Cestr, Havel, Michálek, Černý, Tejnor – Šťovíček Jindra, Vrána, Hlava, Paleček, Veselý, Bednář, Peštuka, Huňady, Kaše D.
    HC Slavia Praha: Frodl – Novák M., Mašín, Saňa, Hochel, Růžička, Drahorád, Leština, Bureš – Červený, Kellerstein, Török, Presheva, Petzelt, Ječný, Brzák, Hlinka, Jedlička, Tomek, Andres, Navrátil.

Rozhodčí: Turčan – Hinčica, Kilian