Chomutov – Slavia 4:3 (kon.) | Zlín – Olomouc 3:4 (po s.n.) | HC Litvínov – Sparta 3:1 (kon.)
Třinec – Jihlava 3:4 (0:1 po s.n.) | Kladno – HC Plzeň 2:3 (1:2 po s.n.) | Vsetín – Kometa Brno 1:5 (kon.)
Vítkovice – Č. Budějovice 8:1 (kon.) | Pardubice – Liberec 1:2 (kon.)
po s.n.
Berani Zlín
3:4 (1:2, 2:0, 0:1 - 0:0)
HC Olomouc
Sobota 07.12.2013, 12:30 • Zimní stadion Luďka Čajky • DHL Extraliga juniorů

63:10
    Přece jen ještě jedno vyloučení uvidíme. Lukáš Buchta neudržel své nervy na uzdě a je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.

55:03
    Přesilovku si nyní zahrají domácí a mají tak ideální šanci rozhodnout toto utkání. Na trestnou lavici odchází David Škůrek na 2 minuty za nedovolené bránění.

50:34
    A je tady další šance pro hostující tým z Olomouce. Ten si zahraje přesilovku, když na 2 minuty odchází na trestnou lavici David Macharáček za podražení.

46:49
    A Olomouc má šanci vyrovnat v přesilové hře. Na trestnou lavici odchází Martin Gremlica na 4 minuty za vysokou hůl.

35:11
    Ještě jedna přesilovka pro Olomouc. Na trestnou lavici ochází Filip Stránský na 2 minuty za podražení.

20:55
    Hned z počátku druhé třetiny si zahrají Berani přesilovku. Na trestnou lavici odchází na 2 minuty Martin Hánl za hrubost.

17:16
    A ta záhy končí, když za katr odchází na 2 minuty pykat Filip Stránský.

16:05
    Síly na ledě se srovnají. Na trestnou lavici odchází Luka Kraigher na 2 minuty za držení.

14:44
    První přesilovku si zahrají také hosté. Na 2 minuty odchází na trestnou lavici David Macharáček za podražení.

9:59
    Berani si zahrají první přesilovku. Na dvě minuty odchází na trestnou lavici David Škůrek za sekání, když Dominiku Matulovi doslova přesekl hůl.

Jan Kobylík

Branky a nahrávky: 1. Stránský (Buchta), 22. Matula (Zbořil, Buchta), 39. Matula (Zbořil) – 14. Jergl (Králík), 19. Ostřanský (Králík), 48. Brančík (Jergl, Králík), rozh. náj. Hánl

Berani Zlín: Haloda (Stojar) – Řezáč, Macharáček, Zbořil, Andrýsek, Buchta, Talán, Kužílek – Hlaváč, Kratochvíl, Gremlica, Karola, Al-Muaqet, Stránský, Matula, Mika, Sedláček, Hladiš
    HC Olomouc: Kochta (Slezák) – Škůrek, Hradil, Kraigher, Brančík, Soukal, Rašner, Nesvadba, Brandýs – Markl, Bauer, Jergl, Kocián, Rajnoch, Králík, Ostřanský, Konečný, Beták, Zezula, Nedopil, Hánl

Rozhodčí: Fiedler – Bryška, Lučan